Yıl:2022
Sayı:455
İyi Parti'den SATSO'ya Ziyaret
İyi Parti Kalkınma Politikaları Başkanı Prof.Dr. Ümit Özlale ile Ekonomi Politikaları Başkanı Prof.Dr. Bilge Yılmaz ve beraberindeki parti heyeti SATSO’ya ziyaret gerçekleştirdi.
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ev sahipliğinde, Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerinin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda ekonomi gündemine yönelik fikir alışverişinde bulunuldu.

Haberin devamı...

SATSO “FestburADA Alışveriş Festivali”ne hazırlanıyor
FestburADA 20-21 Haziran’da
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ öncülüğünde oluşan heyet, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye makamında ziyaret gerçekleştirdi.

Ziyarette Başkan Yardımcısı Cem Gün, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş ile SATSO Tic...     Haberin devamı...
SATSO Üyeleri Alternatif Finansman Kaynakları Hakkında Bilgilendi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Doğu Marmara ABİGEM işbirliğinde "Alternatif Finansman Kaynakları" konulu online eğitim gerçekleştirildi.
SATSO Akademi platformu üzerinden Kıdemli İş Geliştirme Yöneticisi Kayhan IRMAK, AB Proje Yöneticisi Gamze MIHCI' nın sunumu ve SATSO Üyesi firma temsilcilerinin katılımıyla gerçekleştirilen eğitimde Ulusal ve Uluslararası Fon Mekanizmaları başlığı altında birçok destek ve teşvik programına y&oum...     Haberin devamı...
Sakarya Oda/Borsa Yönetim Kurulları müşterek toplantıda bir araya geldi
Sakarya’da faaliyet gösteren Ticaret ve Sanayi Odaları ile Ticaret Borsaları Yönetimleri, “Sakarya Oda/Borsa Yönetim Kurulları Müşterek Toplantısı’nda buluştu.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Adem Sarı ve Meclis Başkanı Avni Uçar, Akyazı Ticaret ve Sanay...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ Dış Ticaret Verilerini Değerlendirdi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK) tarafından açıklanan güncel dış ticaret rakamlarını değerlendirdi.
Sakarya’nın 5 Aylık ihracatı 2 Milyar 242 Milyon $
Başkan Altuğ yaptığı açıklamada, 2022 Mayıs ayında Sakarya’dan tüm dünyaya 353 milyon...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]