Yıl:2022
Sayı:452
TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu SATSO'ya Geliyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası hizmet kampüsünde yer alan Tek Durak Hizmet Binaları açılış töreni 25 Mayıs Çarşamba günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun iştirakiyle gerçekleştirilecek.
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek olan “Aylık Olağan Mecl...     Haberin devamı...
“19 Mayıs Geleceğe Olan İnancın Kuvvetlendiği Günün Adıdır”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebetiyle açıklamada bulundu.
Başkan Altuğ, “Milli Mücadele’nin lideri ve Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürk’ün gençlere armağan ettiği bu gurur gününün 103. yıl dönümünü kutlamanın onur ve mutluluğunu yaşıyoruz. 19 Mayıs 1...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ Tecrübelerini Meslek Liseli Gençlerle Paylaştı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Adapazarı İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde, Avrupa Mesleki Beceriler Haftası kapsamında "Benim Mesleki Hikayem Senin Geleceğin" konulu söyleşi gerçekleştirildi.
SATSO Ali Coşkun Konferans Salonu’ndaki etkinlikte Oda Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, meslek lisesi öğrencileriyle iş ve başkanlık hayatındaki tecrübelerini, başarılarını paylaşarak öğrencilere me...     Haberin devamı...
SATSO Personeline Nefes Teknikleri ile Stres Yönetimi Eğitimi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Personeline yönelik, akreditasyon kapsamında Nefes Teknikleri ile Stres Yönetimi eğitimi gerçekleştirildi.
NLP Koçu ve Nefes Terapisti Çağla Efe yönetiminde dört oturumda gerçekleştirilen eğitimde SATSO Personelinin, doğru nefes alıp-vermeyi öğrenerek günlük yaşamları ile iş yaşamlarını kontrollü, stres yönetimi çerçevesinde verimli bir şekilde geçirmel...     Haberin devamı...
SATSO, 78. TOBB Genel Kurulu'na Online Olarak Katıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 78. Genel Kurul Toplantısı, webinar platformu üzerinden online olarak gerçekleştirildi.
Genel Kurul Başkanlığını Necdet Takva’nın yaptığı Genel Kurul’da TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB Yönetim kurulu Üyeleri ve TOBB Konsey Başkanları salonda hazır bulunurken, 81 ilden TOBB Delegeleri ise online olarak iştirak ettiler.
Genel Kurul’a Sa...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]