Yıl:2022
Sayı:450
Başkan Altuğ'dan Anneler Günü Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, anneler günü vesilesi ile bir açıklamada bulundu.
Başkan Altuğ, annelerin insanlık tarihinin her döneminde büyük önem taşıdığını belirterek şunları dile getirdi: “Anneler iyi ki var; çünkü bir anne bir toplumun geleceği, bir milletin gelişimi, bir ailenin huzuru ve yeni nesillerin en büyük kılavuzudur. Her çocuk annesinin...     Haberin devamı...
Sakarya ihracatta yeniden yükselişe geçti
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan Nisan ayı ihracat rakamlarını değerlendirdi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ yaptığı açıklamada, 2022 yılı Nisan ayında Sakarya’dan yapılan ihracatın 2022 yılının Mart ayına göre yüzde %26,5 artış, 2021 yılının Nisan ayına göre ise yüzde %8,1 artış gösterdiğin...     Haberin devamı...
Sakarya Protokolü ve İş Dünyası SATSO Bayramlaşma Töreni'nde bir araya geldi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ramazan Bayramı Geleneksel Bayramlaşma Töreni SATSO Hizmet Binasında, İl Protokolü, Oda Üyeleri ve Sakaryalı davetlilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Pandemi tedbirleri sebebiyle 2 yılın ardından ilk kez yüz yüze gerçekleştirilen ve ev sahipliğini Meclis Başkanı Talip Kuriş, Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri’nin yaptığı Geleneksel Bayramlaşma Tö...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Ramazan Bayramı münasebetiyle açıklamada bulundu.
Başkan Altuğ kutlama mesajında bayramın, Türk milleti, ,slam alemi, insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını dileyerek mesajında şunları dile getirdi:
“Mübarek Ramazan ayını geride bırakarak, bütün bir toplum olarak kaynaşma günü olan bayrama ul...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ “1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü” münasebetiyle işçi ve emekçilerin bayramını kutlayarak açıklamalarda bulundu.
Başkan Altuğ mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Bizler için alın teri ve emek en yüce değerdir. Çünkü bizler insana değer veren, emeğe saygı duyan ve alın terini kutsal g...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]