Yıl:2022
Sayı:449
SATSO Geleneksel Bayramlaşma Töreni'ne hazırlanıyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ramazan Bayramı “Geleneksel Bayramlaşma Töreni”, 2 Mayıs 2022 Pazartesi günü (Bayramın İlk Günü) SATSO Hizmet Binası’nda gerçekleştirilecektir.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde il protokolü ve SATSO üyelerinin katılımı ile  gerçekleştirilecek Geleneksel Bayramlaşma...     Haberin devamı...
"Tarımsal üretim olmadan, sanayi üretimi olmaz"
SATSO Meclisi Toplandı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Talip Kuriş başkanlığında Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve meclis üyelerinin katılımı ile Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1195 No’lu Mecl...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Kadir Gecesi Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Kadir Gecesi vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.
Kadir Gecesinin bin aydan daha hayırlı, rahmet ve bereket kapılarının açıldığı özel bir gece olduğuna vurgu yapan Başkan Altuğ, “Mübarek Ramazan ayının son günlerini idrak ederken, Kadir Gecesine ulaşmanın heyecanını ve mutluluğunu yaşamaktayız.
Haberin devamı...
Kurumlarda Sürdürülebilir Gelişim SATSO Akademi'de Anlatıldı
SATSO ile TOBB ETÜ-SEM işbirliğinde "Kurumlarda Sürdürülebilir Gelişim ve Öğrenen Organizasyonlar” konulu online eğitim gerçekleştirildi.
SATSO Akademi platformu üzerinden online olarak Eğitmen Özlem Yurdanur’un sunumuyla gerçekleştirilen eğitimde kurumsal eğitim ve gelişim, öğrenen organizasyon, yaratıcılık, süreklilik ve sürdürebilirlik, eğitim ortamları yaratmak sosyoekonomik anlamda bir&ccedi...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]