Yıl:2022
Sayı:443
Makedonya Novaci Şehri Heyetinden SATSO'ya Ziyaret
Makedonya Novaci Belediye Başkanı Stevche Stevanovski ve beraberindeki heyet SATSO’ya ziyaret gerçekleştirdi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ile Yönetim Kurulu Üyelerinin ev sahipliğinde gerçekleşen programda karşılıklı kültür köprüsü oluşturularak iki şehrin sahip olduğu potansiyele yönelik istişarelerde bulunuldu.

Haberin devamı...

Sakarya İş Dünyası Satın Alma Zirvesi'nde Buluşuyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde girişimci genç iş insanlarına yönelik faaliyetlerini yürüten TOBB Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu, Sakarya Genç Girişimciler ve İş İnsanları Derneği (SAKARYAGİAD) ile Ekonomi ve Ticaret Derneği Sakarya Şubesi (ETD) iş birliğinde “Sakarya Satın Alma Zirvesi” gerçekleştirilecek.
İkincisi bul yıl gerçekleştirilecek olan etkinlikte Sakarya’dan 100’den fazl...     Haberin devamı...
Alibaba.com ile İhracat ve Yeni Pazarlama SATSO'da Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Alibaba.com Türkiye Temsilcilerinden TradeFive iş birliğinde bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.
SATSO Üyelerinin katılımıyla hizmet binasında gerçekleştirilen Seminerin açılış konuşmasını Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş yaparken, Alibaba.com yetkilileri tarafından platformda satış, ihracat, yeni pazarlar ve alıcıların keşfi gibi birçok konuda bilgiler paylaşılırken SATSO...     Haberin devamı...
KAMU MÜTEAHHİTLERİ FİYAT FARKI KARARNAMESİNDE GÜNCELLEME BEKLİYOR
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Türkiye ekonomisinin lokomotifi ve emek yoğun sektörlerden olan inşaat sektöründe yaşanan sıkıntılarla ilgili açıklamada bulundu. Başkan Altuğ, her sektörde olduğu gibi inşaat sektöründe de fiyat artışlarının özellikle kamu müteahhitlerine büyük bir mağduriyet yaşattığını belirtti.
Başkan Altuğ yaptığı açıklamada şunları ...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Berat Kandili Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Berat Kandili vesilesiyle kutlama mesajı paylaştı.
Başkan Akgün mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Ramazan Ayının müjdecisi olan Berat Kandiline ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mübarek geceler, bizlere akıp giden hayatta durup düşünme, özümüze dönme ve gönül dünyamızı temizleme fırsatı sunar...     Haberin devamı...
KGF'nin Yeni Destek Paketleri SATSO'da Anlatıldı
SATSO ile Kredi Garanti Fonu iş birliğinde destek paketleri bilgilendirme semineri gerçekleştirildi.
Webinar platformu üzerinden SATSO Üyelerinin katılımıyla online olarak gerçekleştirilen seminerde KGF Uzman Yetkilileri tarafından yatırım destek paketi, ihracat destek paketi ve işletme harcamaları destek paketlerine yönelik birçok önemli bilgi aktarıldı.
KGF Yetkilileri destekler hakkındaki sunuml...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan 14 Mart Tıp Bayramı Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 14 Mart Tıp Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı paylaştı.
Başkan Altuğ mesajında şunlara değindi; “İnsana hizmeti amaç edinerek bu uğurda büyük bir özveriyle gece gündüz demeden insanlara hizmet eden sağlık çalışanlarımızın gösterdikleri fedakârlık takdirin üzerindedir. “Beni Türk hekimlerine emanet ediniz” diyen Mus...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]