Yıl:2022
Sayı:438
SATSO'dan 3. OSB'ye Ziyaret
SATSO Yönetimi, Sakarya 3. Organize Sanayi Bölgesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.
Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ öncülüğünde Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, Sayman Üye Doğan Çatalbaş ile Yönetim Kurulu Üyelerinden Hüseyin Ür, Hayrettin Kovacıoğlu, Semih Çokay, Erhan Fidan’ın iştirak ettiği, ev sahipliğini 3. OSB Yönetim Kurulu Başkanı Muz...     Haberin devamı...
Barter-Takas Sisteminin İşleyişi SATSO'da Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TOBB ETÜ-SEM) işbirliğinde “BARTER (Takas) Sistemi Online Eğitimi” gerçekleştirildi.
SATSO üyesi firma temsilcilerinin katılımı ile webinar platformu üzerinden gerçekleştirilen eğitimde Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Bankacılık ve Finans Bölüm Başkanı Prof. Dr. Ayhan Kapusuzoğlu, sunumla...     Haberin devamı...
Topraktan Sofraya Sakarya Mutfağı Kitap Çekilişinde Kazananlar Belli Oldu
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Instagram hesabı üzerinden Topraktan Sofraya Sakarya Mutfağı kitabına yönelik “Sakarya Mutfağını tanımaya hazır mısınız?” sloganı ile gerçekleştirdiği çekilişin sonucunda kazanan talihli kişilere kitapları teslim edildi.
SATSO Hizmet Binasında gerçekleştirilen etkinliğe katılan talihli kazananlara kitapları Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ tarafından bizzat takdim edildi.

Haberin devamı...

İş Hayatında İletişim SATSO'da Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TOBB ETÜ-SEM) işbirliğinde SATSO Üyelerine yönelik “İş Hayatında İnsan İlişkileri ve İletişim Eğitimi” gerçekleştirildi.
Dr. Cengiz Tavukçuoğlu’nun anlatımı ve sunumuyla online platformda gerçekleştirilen eğitime çok sayıda SATSO üyesi firma temsilcisi iştirak etti.

Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]