Yıl:2021
Sayı:435
SATSO Meclisinin Gündemini Enerji Kesintileri Oluşturdu
SATSO’dan Serbest Bölge Önerisi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkan Vekili Necmettin Kırık başkanlığında Meclis Başkanı Talip Kuriş, Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Üyeleri ve meclis üyelerinin katılımı ile Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Meclis Toplantı...     Haberin devamı...
“Topraktan Sofraya Sakarya Mutfağı” Kitap Çekiliş Kampanyası'na Sosyal Medyada yoğun ilgi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yoğun bir çalışma sürecinin ardından hazırlanan “Topraktan Sofraya Sakarya Mutfağı” kitabının hediye edilmesi üzerine kurgulanan çekiliş kampanyası sonuçlandı.
“Sakarya Mutfağının tanımaya hazır mısınız?” Sloganı ile başlayan çekiliş kampanyası sosyal medya kullanıcılarının yoğun ilgisi ile karşılandı. @satso54 Instagram hesabı üzerinden yapılan ve 3 binden fazla kişin...     Haberin devamı...
VERGİ ÖDEMELERİNDE YAPILANDIRMA, TORBA YASA'DA
Bu yıl 21- 27 Şubat 2011 tarihleri arasında kutlanan Vergi Haftası etkinlikleri çerçevesinde Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Recep Alp ve beraberindeki daire müdürleri, SATSO'yu ziyaret etti.
SATSO Yönetim Kurulu tarafından ağırlanan heyet, Vergi Haftası nedeniyle yaptıkları çalışmalar ve 2011 yılı hedefleri hakkında bilgiler verdiler. Vergi Dairesi Başkanı Recep Alp, “Bu yıl vergi haftasının 22. y...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]