Yıl:2022
Sayı:432
Sakarya 2021'i ihracatta başarıyla kapattı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, açıklanan güncel ihracat ve ithalat rakamlarına yönelik değerlendirmede bulundu.
Türkiye ihracatçılar Meclisi verilerine göre, Türk iş dünyası, 2021 yılında geçen yıla kıyasla yüzde 32,9 artışla 225,4 milyar dolar ihracat gerçekleştirerek rekor kırdı. Dış ticaret açığı 2021’de yıllık yüzde 7,8 azalarak 45,9 milyar do...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan “Halit Evin Caddesi” Teşekkürü
Sakarya’nın sevilen iş insanı SATSO Meclis üyesi ve Kasım ayında aramızdan ayrılan Halit Evi’nin ismi Serdivan ilçesinde bir caddeye verildi.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’un, geçtiğimiz ay SATSO Meclisi adına Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’den İlimizde bir sokağa Halit Evin’in isminin verilmesi talebi yerini buldu.

Haberin devamı...

SATSO Meclisi Bütçe Yemeğinde Bir Araya Geldi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclisi, bütçe görüşmeleriyle tamamladığı 2021 yılının son meclis toplantısının ardından geleneksel bütçe yemeğinde bir araya gelerek birlik ve beraberlik mesajı verdi.
Meclis Başkanı Talip Kuriş ile Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ev sahipliğinde Sapanca ilçesinde gerçekleşen bütçe yemeğine SATSO Yönetim Kurulu, Eski Dönem Meclis ve Yönetim Kurulu Başkanları, Meclis Üyeleri ile Genç ve Kadın Girişimc...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]