Yıl:2021
Sayı:429
Sakarya'nın Yeni İmar Yönetmeliği SATSO'da Değerlendirildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Mühendislik-Mimarlık Sektörü Temsilcisi 18. Meslek Komitesi öncülüğü ve Sakarya Büyükşehir Belediyesi İmar Şehircilik Daire Başkanlığı’nın işbirliğinde istişare toplantısı gerçekleştirildi.
18. Meslek Komitesinden Meclis Üyesi Burcu Başar Akgün moderatörlüğünde iki bölümde  gerçekleştirilen toplantının ilk oturumunda Sakarya Büyükş...     Haberin devamı...
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü'nden SATSO'ya Ziyaret
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya İl Milli Eğitimi Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı’yı makamında ağırladı.
Sakarya’da nitelikli istihdamın sağlanmasına yönelik işbirliği faaliyetleri ve projelerin konuşulduğu ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ şunları dile getirdi:
“Sayın İl Milli Eğitim Müdürümüzün ziyaretinden dolayı &...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Asgari ücret açıklaması
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 2022 yılı için 4 bin 250 TL olarak belirlenen asgari ücret ile ilgili değerlendirmede bulundu.
Başkan Altuğ, asgari ücret ile ilgili çalışmaların beklentileri karşıladığını belirterek Hükümete teşekkür etti.
Başkan Altuğ açıklamasında şunları dile getirdi: “Hükümetimiz tarafından bir süredir çalışmaları devam eden ve bugün 4253 TL olarak belirlenen 2022 yılı asgari &uu...     Haberin devamı...
SATSO 21. Meslek Komitesi İstişare Toplantısında Bir Araya Geldi
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş; “Sakarya otomotivde yan sanayisinden, üretimine, istihdamdan satışlarına kadar güçlü bir kent”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyet gösteren ve Otomotiv ve Yedek Parça sektörünü temsil eden SATSO 21. Meslek Komitesi, meslek grubuna yönelik istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Haberin devamı...

Başkan Işıksu Projelerini SATSO'da Anlattı
Başkan Altuğ; “Adapazarı ticaretin hareket noktası”
Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret gerçekleştirdi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarete Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’nun yanı sıra SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, Meclis Başkan Yardımcısı Necmettin ...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]