Yıl:2021
Sayı:428
Kredi Kayıt Bürosu'nun İş Dünyasına Yönelik Hizmetleri SATSO'da Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ticareti Araştırma Geliştirme Komisyonu  organizasyonu ile Kredi Kayıt Bürosu işbirliğinde “Reel Sektör Ürün ve Hizmetleri Bilgilendirme” konulu seminer SATSO’da gerçekleştirildi.
Söz konusu bilgilendirme semineri, SATSO Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonunda ve aynı zamanda katılımcıların online olarak da katılabilmeleri için webinar platformu üzerinde...     Haberin devamı...
SATSO Üyelerine Müşteri İlişkileri Yönetimi Eğitimi
SATSO ve TOBB ETÜ-SEM işbirliğiyle “Müşteri İlişkileri Yönetimi” konulu online eğitim gerçekleştirildi.
Eğitmen Evrim İldem Develi’nin sunumu ve çok sayıda SATSO üyesinin online katılımıyla gerçekleştirilen eğitimde sadık müşteri kavramı, müşteri ilişkilerinin temeli ve yönetimi, hedefleri ile süreçleri dahil birçok önemli konuda önemli bilgiler aktarıldı.

Haberin devamı...

SATSO Üyelerine Zor İnsanlarla Başa Çıkma ve Öfke Kontrolü Eğitimi
SATSO ve TOBB ETÜ-SEM işbirliğiyle Devlet Tiyatrosu Sanatçısı Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı Adnan Erbaş sunumuyla “Zor İnsanlarla Başa Çıkma ve Öfke Kontrolü” konulu online eğitim gerçekleştirildi.
SATSO Üyelerinin katılımıyla webinar platformu üzerinden gerçekleşen eğitimde zor insan tipleri, bu insanlarla iletişim yöntemleri ve baş etme, öfke nedir ve türleri ile öfkeyi yönetme...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]