Yıl:2021
Sayı:410
SATSO Meclis Üyeleri Artan Göçmen Sorununu Değerlendirdi
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş Başkanlığında gerçekleştirilen Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısında meclis üyeleri ekonomi, ülke ve şehir gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.
Başkan A. Akgün Altuğ’un Yönetim Kurulu’nun aylık faaliyetleri ile ilgili yaptığı konuşmanın ardından meclis gündem maddeleri meclis üyeleri tarafından görüşüldü.

Haberin devamı...

Gençleri aşılanmaya teşvik çalışmaları başlıyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Talip Kuriş başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirildi.
Meclis Toplantısında yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1186 no’lu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Haziran ayı Kat’i Mizan ve ekleri ile Büt&cced...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ; “Toplumsal Bağışıklık İçin Aşı Olmak Şart”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, artan vaka sayıları sebebiyle aşı olmaya yönelik çağrıda bulundu.
Başkan Altuğ açıklamasında şunlara değindi; “Son günlerde vaka sayılarımız yeniden ciddi anlamda artmış durumda. Haziranda başlayan normalleşme adımlarında Temmuz itibariyle tamamen açılmaya gittik.  Ülke olarak 9 günlük bir Kurban Bayramı tatili maratonunu geride bıraktık. Ta...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]