Yıl:2021
Sayı:402
SATSO Camiası Bayramlaşma Geleneğini Online Olarak Sürdürdü
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, ‘Geleneksel Bayramlaşma Töreni’ni pandemi tedbirlerine uygun olarak video konferans yöntemiyle gerçekleştirdi.
Online olarak gerçekleştirilen Bayramlaşma Töreni’ne SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ başta olmak üzere Yönetim Kurulu Üyeleri, Meclis Üyeleri, Meslek Komitesi Başkanları, Komisyon Başkanları ile Kurul Başkanları iştirak ettiler.
Bayramlaşma töreninin açılı...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Ramazan Bayramı Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Altuğ kutlama mesajında şunlara değindi:
“Maddi ve manevi sayısız güzelliklerin yaşandığı Ramazan-ı Şerif'i hayırlısıyla tamamlamanın ve Mübarek Ramazan Bayramı’na ulaşmanın sevincini hep beraber yaşıyoruz.
Ramazan Ayına başlarken salgın...     Haberin devamı...
Kripto Para Konusunda Merak Edilenler SATSO'da Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TOBB ETÜ-SEM) işbirliğiyle "Kripto ve Dijital Paralar” konulu online eğitim gerçekleştirildi.
SATSO Üyelerinin yoğun katılımıyla webinar platformu üzerinden Doç. Dr. Atılım Murat’ın sunumuyla gerçekleştirilen eğitimde Kripto Para Nedir, Nasıl Ortaya Çıktı?, Kripto Para Üretimi ve Madencili...     Haberin devamı...
E-Ticaret'te Alibaba Ticaret Modeli Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yurtdışı İş Geliştirme Komisyonu öncülüğünde “Ticaretin Gelecekteki Altyapısını Kurmak: Alibaba Örneği” konulu online seminer gerçekleştirildi.
Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (SUBÜ) Dr. Öğr. Üyesi Mustafa Yılmaz’ın sunumuyla Webinar platformu üzerinden gerçekleştirilen seminere Yurtdışı İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Ali İhsan Güneş başta olmak &uum...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]