Yıl:2021
Sayı:401
Başkan Altuğ'dan Anneler Günü Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Anneler Günü vesilesiyle bir açıklamada bulundu.
Başkan Altuğ, annelerin insana dünya üzerinde sunulmuş en büyük zenginlik olduğunu belirterek şunları dile getirdi:
“Anneler; hoşgörünün, fedakarlığın, şefkatin, merhametin adı ve anne sevgisi de dünyadaki en değerli sevgi olarak görülmekted...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Kadir Gecesi Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Kadir Gecesi vesilesiyle kutlama mesajı yayımladı.
Başkan Altuğ, bin aydan daha hayırlı olduğu kabul edilen bu mübarek gecede edilen duaların kabul edilmesini temenni ederek şunları dile getirdi:
“Sonuna yaklaştığımız Ramazan Ayı hepimiz için bir başka iklim ve takvimdir. Rahmet ve bereket ayı Ramazan’ın sonuna yaklaşırken, bin aydan d...     Haberin devamı...
SATSO'dan Ücretsiz İhracat Danışmanlık Desteği
Üyelerimizin uluslararası rekabet güçlerini ve ihracat kapasitelerini artırmalarını sağlamak amacıyla Doğu Marmara Kalkınma Ajansı desteği ile Odamız bünyesinde kurulan “Sakarya Uluslararası Ticareti Geliştirme Merkezi” üyelerimize hizmet vermeye devam etmektedir.
SATSO, söz konusu proje kapsamında üyelerine ücretsiz ihracat danışmanlığı hizmeti vermek ü...     Haberin devamı...
İhracatta pandeminin olumsuz etkilerini atıyoruz
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 2021 Nisan ayı ihracat rakamlarını değerlendirdi.
Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) tarafından açıklanan rakamlar ile Türkiye 2020 yılı Nisan ayında salgın etkisiyle sert düşüş yaşadığı ihracat rakamlarını bu yıl yüzde 109 artırarak 18,8 milyar dolara yükseltti. Bu rakamla Türk ihracatçısı tüm zamanların en yüksek Nisan ayı ihracat...     Haberin devamı...
SATSO ve Kızılay İhtiyaç Sahipleri için Sahaya İndi
Adapazarı Kızılay Şubesi organizasyonu ile SATSO 7. Meslek Komitesi (Isıtma-Soğutma ve Mekanik Tesisat Sektörü) ve Sakarya Genç Müsiad işbirliğiyle ihtiyaç sahiplerine yönelik ziyaret ve yardım organizasyonu gerçekleştirildi.
Organizasyonda 7. Meslek Komitesi üyeleri ve Kızılay Görevlileri tarafından ihtiyaç sahiplerine yönelik hazırlanan yardım kolilerinin dağıtımı gerçekleştirildi.

Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]