Yıl:392
Sayı:2021
İnşaat sektörünün elektronik el terminalleri sorunu çözüm bekliyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ inşaat sektöründe yapı denetimlerinde ve laboratuvarlarda kullanılan elektronik el terminalleri ile ilgili yaşanan sıkıntıları gündeme getirdi.
İnşaat sektörü çözüm bekliyor
Beton mikserlerinin sisteme tanıtılmasından, numunelerin kırılmasına kadar olan süreçte kullanılan elektronik el termi...     Haberin devamı...
Aile Şirketleri SATSO desteği ile Kurumsallaşacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerinin sosyoekonomik anlamda rekabet gücünü artırma ve sürekli gelişmelerine destek olma amacıyla eğitim ve proje çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Bu bağlamda SATSO öncülüğünde düzenlenen ve Bayburt Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Ömer Yazıcı ile Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. İsmail Şimşir’in sunumuyla &ldquo...     Haberin devamı...
Sakarya iş dünyası pandeminin sektörlere etkisini konuştu
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş Başkanlığında hem fiziki hem de online olarak hibrit şekilde gerçekleştirilen Şubat Ayı Olağan Meclis Toplantısında meclis üyeleri ekonomi, ülke ve şehir gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.
Gündem maddelerinin müzakere edildiği toplantıda; 2021 yılı Ekmek Fiyat tarifesinin görüşülmesi maddesi meclis üyelerinin oylarına sunuldu.
Konuyla ilgili ...     Haberin devamı...
“Mavi seviye için şehir olarak zaman hedefi koyalım”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Şubat ayı olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Talip Kuriş Başkanlığında, hibrit olarak, meclis üyelerinin fiziki ve online katılımı ile gerçekleştirildi.
Olağan Meclis Toplantısına SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş, Yönetim Kurulu Üyelerinden Bünyamin ...     Haberin devamı...
SAKARYA PANDEMİYİ AŞACAK GÜCE SAHİPTİR
SAKARYA PANDEMİYLE MÜCADELEYİ KAZANACAKTIR
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kabine toplantısı sonrasında yapmış olduğu açıklamalarda, pandemiye karşı normalleşme süreçlerinin il bazlı olarak uygulanmaya başlayacağı ve ilgili “Pandeminin Normalleşme Süreci Adımları” kararlarının 1 Mart 2021 tarihi itibari ile hayata geçirileceği kamuoyuna duyurulmuştu.
Pandemiye karşı...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]