Yıl:2021
Sayı:388
Hizmet Sektörü Çözüm Bekliyor
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, yiyecek, içecek ve konaklama sektörü temsilcilerinin oluşturduğu 5. Meslek Komitesi üyelerini makamında ağırladı.
Ziyarete Komite Başkanı Hasan Alptekin ve 5. Meslek Komitesi’nden Meclis Üyeleri; Savaş Yılmazer ile Muhammet Alican Sak iştirak etti.
SATSO bünyesinde hizmet sektörünü temsil ederek sektöre yönelik çalışm...     Haberin devamı...
SATSO Meclisi Pandemiden Etkilenen Sektörleri Değerlendirdi
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş Başkanlığında gerçekleştirilen Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısında meclis üyeleri ekonomi, ülke ve şehir gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.
Toplantının Meslek Komitesinin Sorunlarının Görüşülmesi maddesinde söz alan;
Medikal firmalar öncelikli aşılanma listesine alınmalı
Haberin devamı...
Gümrük Müdürü'nden Başkan Altuğ'a Ziyaret
Sakarya Gümrük Müdürü İbrahim Aksoy, 26 Ocak Dünya Gümrük Günü vesilesiyle SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’a ziyaret gerçekleştirdi.
Ziyarette Sakarya’nın rekor ihracat performansı, Karasu Limanı’nın önemi ve dış ticareti geliştirmek adına yapılması gereken yatırımlar konuşuldu. Aynı zamanda Şubat ayında Karasu Limanı’ndan Romanya’nın Köstence Limanına haftada...     Haberin devamı...
DEVA Partisi Sakarya İl Başkanlığından SATSO'ya Ziyaret
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, DEVA Partisi Sakarya İl Başkanlığı’nı makamında ağırladı.
Sakarya’ya ve ülkemize hizmet etmeyi amaçlayan tüm siyasi partilere eşit uzaklıkta olduğunu belirten Başkan Altuğ, ziyareti memnuniyetle karşıladı.
Söz konusu ziyarete Deva Partisi Sakarya İl Başkanı Mehmet Erdoğan başta olmak üzere İl Yönetim Kurulu Üyeleri iştirak etti. SATSO Y&o...     Haberin devamı...
Kafe ve restoran gibi işletmelerimiz tedbirler eşliğinde açılmalı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 2021 yılının ilk meclis toplantısı online platformda Meclis Başkanı Talip Kuriş Başkanlığında, meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, video konferans şeklinde gerçekleştirilen Meclis Toplantısına SATSO Erol Öztürk Hacıeyüpoğlu Meclis Toplantı Salonundan iştirak ett...     Haberin devamı...
SATSO Üyelerine Dijital Ödeme Sistemleri Eğitimi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile TOOB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim ve Araştırma ve Uygulama Merkezi işbirliğiyle “Dijital Ödeme Sistemleri Online Eğitimi” gerçekleştirildi.
Serdar Bilecen sunumuyla SATSO üyelerine yönelik gerçekleştirilen eğitimde hacmi her geçen gün daha da artan e-ticaret konusunda merak edilenler anlatıldı.
Yaklaşık 2 saat süren eğ...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]