Yıl:6
Sayı:212
SATSO EĞİTİMLERİYLE İŞ YAŞAMININ KALİTESİ YÜKSELİYOR

SATSO EĞİTİMLERİYLE İŞ YAŞAMININ KALİTESİ YÜKSELİYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın eğitim programları konuları ve içeriğiyle dikkat çekiyor. SATSO, önümüzdeki günlerde birçok başlıkta eğitimler vermeye devam edecek. Eğitim programlarını zenginleştirdiklerini duyuran Başkan Kösemusul, SATSO üyelerini programlara davet etti.

Yeni Baş...     Haberin devamı...

FENERLİ KONAK'TA GÖRKEMLİ AÇILIŞ

TARAKLI TARİHİ FENERLİ KONAK'TA AÇILIŞ PAZAR GÜNÜ Fenerli Konak Ziyaretçilerini Bekliyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından satın alınan ve Taraklı Belediyesi'nin işbirliği ile restorasyonunun ardından müze olarak değerlendirilmesine karar verilen Fenerli Konak açılışa hazırlanıyor.

Restorasyonu tamamlanan Fenerli Konak SATSO tarafından ilimiz turizmine armağan edilerek konukların ziyaretine hazır hale getiriliyor. Tarihimizin güzide miraslarından biri olan Fenerli Konak’ın açılış töreni 13 Eylül Pazar Günü...     Haberin devamı...

Kösemusul'dan Büyüme Açıklaması
SATSO Başkanı Mahmut Kösemusul, TÜİK tarafından açıklanan Türkiye ekonomisi 2’nci çeyrek büyüme rakamlarını değerlendirdi. 

Başkan Kösemusul, yaptığı açıklamada, ikinci çeyrek büyüme rakamlarının yüzde 3’ün üzerinde olmasının iş dünyasının gayretini artıracağına olan inancını dile getirdi. 

Global ekonomide yaşanan son gelişmeler ve ekonomik durgunluğa, ülkenin sınır komşularındaki karışıklıklar ve i&c...     Haberin devamı...
TARAKLI TARİHİ FENERLİ KONAK PAZAR GÜNÜ AÇILIYOR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın şehrin turizm yaşamına kazandırmak hedefiyle satın aldığı Taraklı Tarihi Fenerli Konak’ta restorasyon çalışmalarının tamamlandığını belirten Başkan Mahmut Kösemusul, “Geleneksel mimarinin şehrimizdeki en güzel örneklerinden Tarihi Fenerli...     Haberin devamı...

GİRİŞİMCİ ADAYLARI SERTİFİKALARINI SATSO'DA ALDI

Girişimci adayları için, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ve Sakarya Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü arasındaki protokol gereği eğitimler devam ediyor. SATSO’da düzenlenen girişimcilik kursları ile 4 yılda toplam 1510 kişi eğitim alarak sertifika almaya hak kazandı.

2015 yılında gerçekleştirilen protokol kapsamında da gerçekleştirilen eğitimler neticesinde SATSO’da gerçekleştirilen törenle 10...     Haberin devamı...

SATSO GARNİZON KOMUTANINA “HAYIRLI OLSUN” DEDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Jandarma Alay Komutanlığı görevine atanan Albay Emin Dursun'u makamında ziyaret etti.

Konya İl Jandarma Komutanlığı'ndan Sakarya'ya ataması gerçekleştirilen Albay Dursun'a yeni görevinde başarı temennilerini ileten Başkan Kösemusul, kurumsal işbirliği içerisinde çalışmaya devam edeceklerini belirtti.
Kösemusul, &...     Haberin devamı...