Yıl:2020
Sayı:383
TOBB Sakarya Kadın Girişimciler Kurulu Yılın Son Meclis Toplantısını Yaptı
İcra Komitesi Başkanı Dirim: “Hayalimiz Kadınların iş hayatında daha ön planda olduğu bir Sakarya oluşturmaktır”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten TOBB Sakarya İl Kadın Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, 2020 yılının son meclis toplantısını online olarak gerçekleştirdi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’un da online olar...     Haberin devamı...
Genç Girişimciler Kurulu Yılın Son Meclis Toplantısını Gerçekleştirdi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten ve gençlerin iş hayatında girişimcilikleriyle daha etkin olmaları için çalışmalar gerçekleştiren TOBB Sakarya İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi, 2020 yılının son meclis toplantısını gerçekleştirdi.
Webinar platformu üzerinden gerçekleştirilen toplantıya Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve G...     Haberin devamı...
SATSO yeni üyeleri ile büyümeye devam ediyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, 2020 yılında Oda camiasına katılan yeni üyelerine yönelik tanıtım toplantısı gerçekleştirdi.
Webinar platformu eşliğinde gerçekleşen toplantıya Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Genel Sekreter Teyfik Öztürk SATSO Yönetim Kurulu Toplantı Salonundan iştirak ederken, çok sayıda yeni üye firma temsilcisi de online olarak katıldı

Haberin devamı...

Başkan Altuğ; “Üniversitemiz ve öğrencilerimizle gurur duyuyoruz”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fatih Savaşan ve Sakarya Üniversitesi İleri Teknolojiler Uygulama Topluluğu (SAİTEM) öğrenci topluluğunu ağırladı.
Sakarya Üniversitesi SAITEM ekibi, Teknofest Robotaksi Binek Otonom Araç Yarışları Türkiye Birincisi EVrim3 Sauto aracını tanıttılar.
T...     Haberin devamı...
SATSO ve Ziraat Bankası Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı
SATSO Üyeleri Ticari Alım-Satımlarda Finansman Riski Yaşamayacak
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ile Ziraat Bankası arasında gerçekleşen “Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansman Projesi” kapsamında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Ziraat Bankası Sakarya Şube Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.
İmzalanan protokol törenine Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Y&...     Haberin devamı...
Pandemi'de iş hayatında etkili iletişimin yolları SATSO üyelerine anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi Sürekli Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi (TOBB ETÜ-SEM) işbirliğiyle SATSO Üyelerine yönelik “Pandemi Döneminde İş Yaşamında İnsan İlişkileri ve Etkili İletişim Eğitimi” düzenlendi.
Dr. Cengiz Tavukçuoğlu’nun sunumuyla online platformda gerçekleştirilen eğitime SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurul...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]