Yıl:2020
Sayı:375
SATSO Meclisinde Şehir ve Ülke Gündemi Değerlendirildi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı online platformda Meclis Başkanı Talip Kuriş Başkanlığında meclis üyelerini çoğunluğunun katılımı ile gerçekleştirildi.
Video konferans şeklinde gerçekleştirilen Meclis Toplantısına Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar ve Yönetim Kurulu Üyelerinden Doğan Çatalbaş ile Yılmaz D...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Cumhuriyetimizin 97. Kuruluş yıldönümü vesilesi ile kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Altuğ yayınladığı kutlama mesajında şunları dile getirdi; “Şanlı Cumhuriyetimizin kuruluşunun 97. yıl dönümünü Türk milleti olarak büyük bir onur, coşku ve heyecanla kutluyoruz. Cumhuriyetimizin 100. yaşında çok daha güçlü, üreten...     Haberin devamı...
Bakan Varank; “Sakarya En Fazla Yeni Yatırım Başvurusu Alan 6. İl”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ekim ayı olağan meclis toplantısının onur konuğu Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank oldu.
Toplantıya online olarak bağlanan Bakan Varank, Sakarya ile ilgili bilgiler vererek değerlendirmelerde bulundu ve meclis üyelerinin sorularını cevaplandırdı.
“Sakarya, üreten ve üretmeyi seven bir kent.”
Bakan Varank’a SATSO Ek...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Mevlid Kandili Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Mevlid Kandili münasebetiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Altuğ mesajında şunlara değindi; “ İnsanlığa rahmet olarak gönderilen sevgili Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed S.A.V.’in doğumu vesilesiyle kutlayacağımız bir Mevlid Kandili’ne daha ulaşmanın mutluluğunu tüm İslam Alemi olarak gönülden yaşıyoruz. Mevlid Kandili, Peygamberimizin tüm ins...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]