Yıl:6
Sayı:211
SANAYİ GELECEĞİMİZİ ÇOK DİKKATLİ PLANLIYORUZ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Söğütlü ilçesinde kurulma çalışmaları süren 2. Organize Sanayi Bölgesi’nde yatırım yapacak iş adamlarını misafir etti. Kösemusul, “Hassasiyetlerimizi asla göz ardı etmeden, Sakarya’mızın sanayi geleceğini çok dikkatli planlıyoruz. Söğütlü ilçemizde inşallah güzel bir kümelenme çalışmasını daha tamamlayacağız.” dedi.

Sakarya Ticare...     Haberin devamı...
SATSO; “AKOVA BÜYÜKOVA KAPSAMINA ALINMALI”

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası;  Akova’nın büyükova kapsamına alınmasına yönelik çalışmayı Tarım Hayvancılık Komisyonu ile birlikte ilgili kurumların desteğini alarak başlatıyor.

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul şunları dile getirdi:

“Tarım ve Hayvancılık Komisyonumuzca yapılan araştırmaya göre <, Tarım se...     Haberin devamı...

SATSO'DAN İHRACAT İÇİN BİR FIRSAT DAHA

“Match4Industry” ticari iş görüşmeleri başlıyor

  Ekonomi Bakanlığı nezdinde,   Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın ortağı olduğu, Avrupa İşletmeler Ağı üyesi Doğu Marmara ABİGEM ve Kocaeli Sanayi Odası işbirliğiyle, 15 - 16 Ekim 2015 tarihinde “Match4Industry” ticari iş görüşmeleri organize ediliyor.

 20’yi aşkın ülkeden fir...     Haberin devamı...

SATSO'DA 13. SANAYİ KONGRESİ HAZIRLIĞI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya Ticaret ev Sanayi Odası üyelerinin sanayinin geleceği konusunda görüşlerinin alınmasının çok önemli olduğunu belirterek bu konuda bir çalışma yapıldığını belirtti.

 İstanbul Sanayi Odası ev sahipliğinde bu yıl 13’üncüsü düzenlenecek olan “Sanayi Kongresi”’nin ana paydaşları arasında yer alıyor. Toplam 13 odanın işbirliği ve ...     Haberin devamı...

NİTELİKLİ İSTİHDAM, GÜÇLÜ ÜRETİM VE YÜKSELEN İHRACAT İÇİN SATSO'DAN BİR ADIM DAHA

TOBB ve SATSO işbirliği ile şehrimize kazandırılacak TOBB Sakarya Kız Endüstri Teknik Meslek Lisesi’nin temeli, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu’nun katıldığı törenle atıldı.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’un ev sahipliğinde gerçekleşen törene Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rİfat Hisarcıklıoğlu, Vali Hüseyin Avni Coş, Sakaya Milletvekilleri, Mustafa isen, Ali İn...     Haberin devamı...

SATSO'DA ANLAMLI GÜN

31 Ağustos Pazartesi ETML’nin Temeli Atılıyor,

Sakarya’daki Oda Ve Borsalar SATSO’da Toplanıyor

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul;  31 Ağustos Pazartesi günü TOBB Sakarya Kız Endüstri Teknik Meslek Lisesi’nin temel atma törenine ve ardından Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ...     Haberin devamı...

30 AĞUSTOS TARİHİMİZDE ALTIN BİR SAYFADIR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla bir açıklamada bulundu.

Başkan Kösemusul açıklamasında, 30 Ağustos tarihinin Türk milleti nezdinde büyük önem taşıdığını belirterek Türk milletinin büyük fedakârlıklarla verdiği bir İstiklal mücadelesinin göstergesi olduğunu ifade etti.

Kösemusul a&...     Haberin devamı...