Yıl:2020
Sayı:368
Sakarya Stratejik Planı İlimize Hayırlı Olsun
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde hazırlanan ve Sakarya’nın kısa, orta ve uzun vadede geleceğini şekillendirecek olan “Sakarya’nın Stratejik Planı” il protokolüne sunuldu.
Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım başta olmak üzere, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Milletvekilleri; Çiğdem Erdoğan Atabek ile Recep Uncuoğlu, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim K...     Haberin devamı...
Sektörün İlerleyişinde Festivalin Katkısı Çok Büyük
Sakarya’nın Peyzaj ve Süs Bitkiciliği sektöründeki potansiyelini ve başarısını ülke çapında duyuran ve bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan Sakarya Peyzaj ve Süs Bitkiciliği Festivali’nin basın tanıtım toplantısı Sapanca Kırkpınar’da gerçekleştirildi.
Toplantıya Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ekrem Yüce, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımc...     Haberin devamı...
Sigorta sektörüne sahip çıkalım, herkes kendi işini yapsın
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, hizmet sektöründe önemli bir yere sahip olan ve finans sektörünün temelini oluşturan sigorta acentelerinin yaşadığı sorunların sektör temsilcilerini telafisi olmayan mağduriyetlere doğru ittiğini ifade etti.
SEKTÖRE BÜYÜK HAKSIZLIK
Başkan Altuğ, sigorta acenteleri ve aracılık hizmetlerinin oluşt...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]