Yıl:2020
Sayı:362
TÜBİTAK SATSO Üyesi KOBİ'lerin AR-GE Projelerine Destek Olacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde TÜBİTAK Teknoloji ve Yenilik Destek Programları Başkanlığı (TEYDEB)’in açmış olduğu “Siparişe Dayalı AR-GE Projeleri için KOBİ Destekleme Çağrısı” kapsamında SATSO üyelerine yönelik bir bilgilendirme webinarı gerçekleştirildi.
TÜBİTAK TEYDEB kapsamında açılan çağrı ile müşteri gereksinimlerini karşılayan çözüm önerilerinin, KOB...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü yıl dönümü dolayısıyla bir açıklama paylaştı.
Başkan Altuğ mesajında şu ifadelere yer verdi;
“Hain darbe girişiminin dördüncü yılında Türk Milleti’nin yazdığı kahramanlık destanı ve vatanı için göstermiş olduğu cesaretin onurunu hep birlikte bir ...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ; “Üretimi benimsemiş iş dünyamızla gurur duyuyoruz”
İstanbul Sanayi Odası’nın (İSO) sanayi sektörünün en değerli verilerini oluşturan “Türkiye’nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu” araştırması açıklandı.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, İstanbul Sanayi Odası tarafından (İSO) ilk 500 büyük sanayi kuruluşun listesinde yer alan Sakarya firmalar ile ilgili değerlendirmede bulundu.

Haberin devamı...

Sakarya yabancı yatırımcıların dikkatini çeken bir bölge
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Rusya Federasyonu Türkiye İhracat Merkezi Temsilcisi Radik Gimatdinov ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.
Söz konusu ziyarete SATSO Yurtdışı İş Geliştirme Komisyonu Başkan Yardımcıları Gökhan Yaman ile Hayrettin Kovacıoğlu, SATSO Genel Sekreteri Teyfik Öztürk ve Genel Sekreter Yardımcısı Refik Özkorkmaz da iştirak etti.
S&o...     Haberin devamı...
SATSO, ÜYELERİ İÇİN “E-TİCARET VE E-İHRACAT SEFERBERLİĞİ” BAŞLATIYOR
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Pordax Elektronik Ticaret Hizmetleri A.Ş ile imzalanan “E-Ticaret ve E-İhracat Seferberliği” protokolü ile üyelerine yazılım bilişim desteği verecek.
SUTGEM Kapsamında
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sabancı Üniversitesi, Sakarya Üniversitesi, Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi işbirliği ile geliştirilen Doğu Marmara Kalkınma Ajansı tarafından dest...     Haberin devamı...
Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nden SATSO'ya Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.
Ziyarette İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş ve heyetinin yanı sıra SATSO Meclis Başkan Yardımcısı Necmettin Kırık, Genel Sekreter Teyfik Öztürk ve Genel Sekreter Yardımcısı Refik Özkorkmaz da hazır bulundu.
Ziyaretten duyduğ...     Haberin devamı...
İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı'ndan SATSO'ya Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanı Serdip Dokumacı ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini makamında ağırladı.

Ziyarette SATSO Başkanı Akgün Altuğ ve İyi Parti Adapazarı İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra SATSO Meclis Başkan Yardımcısı Necmettin Kırık ile SATSO Genel Sekreteri Teyfik Öztürk de hazır bulundu.
Söz ...     Haberin devamı...
Etiyopya Yatırım Fırsatları Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Etiyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosluğu işbirliğinde Etiyopya Ülke Tanıtım webinarı gerçekleştirildi.
SATSO Yurtdışı İş Geliştirme Komisyonu girişimleriyle gerçekleşen webinara SATSO Yurtdışı İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Ali İhsan Güneş, Etiyopya Federal Demokratik Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Wondimu Gezahegn Gebremichael, Başkonsolosluk Başkatibi Selam Nigussie Ketsela, Weldemicael T...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]