Yıl:2020
Sayı:361
Olası bir depreme hazırlıklı olmalıyız
Olası bir depreme hazırlıklı olmalıyız
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, son günlerde ülkenin çeşitli bölgelerinde sıkça yaşanan deprem olaylarının maddi ve manevi hasarları olmamasının sevindirici olduğunu ancak yaşanması muhtemel bir büyük deprem için de alınması gereken tedbirleri de hatırlattığına dikkat çekti.
 Başk...     Haberin devamı...
SAKARYAMIZ'A GEÇMİŞ OLSUN
Hendek ilçemizdeki havai fişek fabrikasında meydana gelen ve tüm Sakarya'da da büyük şiddetle hissedilen patlama sonrası can kaybının olmamasını temenni ediyor; tüm çalışanlara, Sakaryamıza ve ülkemize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz....     Haberin devamı...
E- Ticarette Yükselişin Yolları Online Olarak Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Dalsey, Hillblom and Lynn (DHL) Express işbirliğinde “Pandemiye Rağmen Büyümek: DHL ile E-ihracat Fırsatları” konulu online seminer gerçekleştirildi.
DHL E-ticaret Proje Müdürü Onur Külçebaş’ın sunumuyla webinar platformu üzerinden online bir şekilde gerçekleştirilen eğitimde ‘E-İhracat, Tedarik Zinciri, Mikro İhracat, E- Ticaret Siteleri ve Covid-19’ s&uum...     Haberin devamı...
Sakarya ihracatta yükselişe devam ediyor
İş dünyası pandeminin yükünü sırtından atmaya başladı
2020 yılı Haziran ayı ihracatı Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından açıklandı. Bu doğrultuda Türkiye toplam ihracatı Haziran ayında geçen yılın aynı ayına göre yüzde 15,8 artarak 13 milyar 469 milyon dolara çıktı, Mayısa ayına göre de yüzde 35 yükseldi.
Sakarya ihracatı da haziran ayında...     Haberin devamı...
Yatırım Koordinatörü Sedat Özçelik'ten Başkan Altuğ'a ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya’ya birçok yatırımın gelmesine öncülük eden Yatırım Koordinatörü Sedat Özçelik’i makamında ağırladı.
Söz konusu ziyarette Sakarya’nın yatırım ve üretim potansiyeli, dış ticaret stratejisi ve imkanları ile ilgili değerlendirmelerde bulunuldu.
Sakarya’nın kalkınması için ...     Haberin devamı...
Kişisel Verilerin Korunması Online Eğitim ile Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Covid-19 pandemi sürecinde üyelerine yönelik webinar eğitimleri gerçekleştirmeye devam ediyor.
Bu bağlamda Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Sakarya Üniversitesi işbirliğinde, Sakarya Üniversitesi Hukuk Fakültesi Dekan Yardımcısı ve Milletlerarası Kamu Hukuku Anabilim Dalı Öğretim Üyesi Dr. Öğrt. Üyesi Sezercan Bektaş’ın sunumuyla " Kişisel Verilerin Korunması" hakkında online sem...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]