Yıl:2020
Sayı:360
SATSO Heyetinden Vali Kaldırım'a Hayırlı Olsun Ziyareti
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası heyeti, Sakarya Valisi Çetin Oktay Kaldırım’a makamında hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi.
Söz konusu ziyarete Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ’un yanı sıra, Meclis Başkanı Talip Kuriş, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Cem Gün ve Yüksel Avşar, SATSO Genel Sekreteri Teyfik Öztürk iştirak etti.,
Ziyaret...     Haberin devamı...
“Üyelerin ve şehrin menfaatine olacak tüm projelerin yanındayız”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda meclis üyeleri, sektörel sorunlarını, görüş ve önerilerini dile getirdiler.
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş başkanlığında gerçekleştirilen Meclis Toplantısında, yönetim kurulunun aylık faaliyetlerinin değerlendirilmesi, meslek komitelerinin sorunlarının görüşülmesi, dilek ve temenniler bölümünde konuşan meclis ...     Haberin devamı...
“OSB'ler ve Sanayi Tesislerinde Covid-19 Tarama Testleri Başlıyor”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı online platformda video konferans şeklinde gerçekleştirildi.
Uzaktan erişimle gerçekleştirilen Meclis toplantısına, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları; Cem Gün ve Yüksel Avşar, Yönetim Kurulu Üyeleri; Bünyamin Müftüoğlu ve Yılmaz Dünya SATSO Yönetim Kurulu Salonu’ndan iştirak ettiler.

Haberin devamı...

Komisyon başkanları çalışmalarını paylaştı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş, SATSO bünyesinden faaliyetlerini yürüten komisyon ve kurul başkanları ile online toplantıda bir araya geldi.
Söz konusu toplantıya SATSO Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş’in yanı sıra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Gün, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş, Yönetim Kurulu &Uu...     Haberin devamı...
Dijital Dönüşümün Avantajları Online Eğitim ile Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Covid-19 sürecinde üyelerini sürecin getirdiği yeni dünya düzenine hazırlamak ve yeni küresel rekabete kanalize etmek adına online webinar eğitimlerine ve bilgilendirme çalışmalarına devam ediyor.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Türkiye Kalite Derneği (KALDER) tarafından düzenlenen ve KALDER eğitmenlerinden Birden Tuluğ Siyahi gözetiminde video konferans eşliğinde ‘4 Adımda Dijitali...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]