Yıl:2020
Sayı:359
21 Haziran şehrimizin gurur günüdür
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 21 Haziran Adapazarı’nın Düşman İşgalinden Kurtuluşu’nun 99. yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Altuğ mesajında milli mücadele sürecinde ciddi öneme sahip Adapazarı’nın düşman işgalinden kurtuluşunun 99. yıl dönümü gururla kutladıklarını belirterek şunları dile getirdi:

Haberin devamı...

CHP Sakarya İl Başkanlığından SATSO'ya Ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Cumhuriyet Halk Partisi Sakarya İl Başkanı Ecevit Keleş ve beraberindeki heyeti makamında ağırladı.
Pandemi süreci ile planladıkları ziyaretlerine normalleşme süreci ile devam eden CHP heyetinin ilk duraklarından biri SATSO oldu.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ, şehrin faydasına olan her konuda oda ...     Haberin devamı...
Sakarya güzel insanların şehridir
Son yayınlanan Valiler Kararnamesi ile Mülkiye Başmüfettişi olarak atanan Sakarya Valisi Ahmet Hamdi Nayir, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’na veda ziyaretinde bulundu.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen ziyarette ayrıca, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Ç...     Haberin devamı...
Değişen Dünyaya Uygun Yatırımlar Yapmalıyız
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Üniversitesi’nin medya platformlarından olan SAÜ TV canlı yayınında, İşletme Fakültesi Öğretim Üyesi Doç Dr. Özlem Balaban'ın sunuculuğunu yaptığı ve İSEFAM Müdür Yardımcısı Dr. Mücahit Özdemir’in de katıldığı "Başkan İle Baş Başa” programına konuk oldu.
Programda sık sık kendisine yöneltilen soruları cevaplaya...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Türk Kızılay'ı Kuruluş Yıl Dönümü Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Türk Kızılay’ının 152’nci kuruluş yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
Türk Kızılay’ının dünyanın sayılı ve örnek yardım kuruluşlarının başında geldiğini belirten Başkan Altuğ mesajında şu ifadelere yer verdi:
“Kızılay, Osmanlı İmparatorluğu döneminden bugüne kadar milletimizin...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ, Koronavirüs sürecini TRTHaber'de değerlendirdi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TRT HABER kanalında Gülçin Üstün Can’ın sunduğu Ekonomi 7/24 programının canlı yayınına online bağlantı ile konuk oldu.
 Programda Covid-19 salgın süreci ve ekonomiye etkileri, kontrollü normalleşme süreci, pandemi sonrasında sektörlerin gelişimi ve ekonomik destek paketleri hakkında değerlendirmelerde bulunan Başkan Altuğ, sunucu Gül&ccedi...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]