Yıl:2020
Sayı:355
SATSO Meclisinden Vefa Örneği
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs ayı olağan meclis toplantısında meclis üyeleri sektörel sorunları ve gündem ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.
Gündem maddelerinin meclis üyelerince görüşüldüğü toplantıda yönetim kurulunun faaliyetlerinin değerlendirilmesi, meslek komitelerinin sorunlarının görüşülmesi ve dilek temenniler bölümünde söz alan meclis üyeleri, temsil ettikler...     Haberin devamı...
Yeni normalde Türkiye küresel gelişimin önemli bir dişlisi olacaktır
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı online platformda video konferans şeklinde gerçekleştirildi.
Uzaktan erişimle gerçekleştirilen toplantıya Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, Yönetim Kurulu Üyesi Bünyamin Müftüoğlu, Meclis Divan Katibi Meclis Üyesi Burcu Başar Akgün, SATSO Yönetim Kurulu Salonu’n...     Haberin devamı...
SATSO'dan Video Konferans'lı Bayramlaşma Töreni
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, ‘Geleneksel Bayramlaşma Töreni’ni bu yıl video konferans yöntemiyle gerçekleştirdi.
Online olarak gerçekleştirilen Bayramlaşma Töreni’ne SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş’in yanı sıra, SATSO Meclis Üyeleri, Meslek Komitesi Üyeleri, İhtisas Komisyon Başkanları, Genç ve Kadın Girişimciler Kurulu Başkanları iştirak etti.
Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Ramazan Bayramı Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir kutlama mesajı yayınladı.
Başkan Altuğ yaşanan salgın süreci nedeniyle Ramazan Bayramı’nı buruk bir şekilde karşıladıklarını belirterek şunları dile getirdi:
“11 ayın sultanı Ramazan Ayı’nı manevi bereket, huzur ile yaşamanın ve mübarek Ramazan Bayramı’na tekrardan ulaşmanın sevinci ve mutluluğun...     Haberin devamı...
Pandemi Sürecini Ekonomik Olarak Avantaja Çevirmeliyiz
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Bloomberg HT kanalında Gözde Özköseoğlu’nun sunuculuğunu yaptığı ‘Günden Kalanlar’ programının canlı yayınına telefon bağlantısı ile konuk oldu.
Covid-19 pandemisinin ekonomi üzerindeki etkilerine yönelik kendisine yöneltilen soruları cevaplandıran SATSO Başkanı Akgün Altuğ, sürece yönelik görüşlerini dile getirerek s&uu...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]