Yıl:2020
Sayı:354
Başkan Altuğ, Gündem 264'ün Konuğuydu
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TV 264 ekranlarında yayınlanan, Aziz Güvener’in hazırladığı ‘Gündem 264’ programının konuğu oldu.
Covid-19 salgınına ilişkin görüşlerini dile getiren SATSO Başkanı Altuğ, süreç ve süreç sonrası ile ilgili soruları yanıtladı.
SATSO’nun çalışmaları hakkında da bilgi veren Başkan Altuğ; &ld...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Kadir Gecesi Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Kadir Gecesi vesilesiyle bir yazılı açıklama yayınladı.
Başkan Altuğ mesajında;
“Bereket ve huzur içerisinde ancak buruk bir şekilde geçirmekte olduğumuz mübarek Ramazan ayının sonuna yaklaşmamızla birlikte, manevi duygularımızın doruğa ulaştığı bin aydan daha değerli Kadir Gecesi’ni idrak edecek olmanın sevincini yaşamakta...     Haberin devamı...
Gençlerini yarınlara hazırlayan milletler geleceğe güvenle bakar
Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşuna giden yolda 19 Mayıs tarihinin büyük önemi olduğuna vurgu yapan Başkan Altuğ, yaptığı açıklamada şunlara değindi;
“Çok zor şartlar altında, büyük mücadeleler ile kurulan bu şanlı Cumhuriyetin temelleri tam 101 yıl önce bugün atıldı. O gün azim, inanç, fedakârlık ve gönül birliğiyle, ülkemizi işgal edenlere karşı durarak, tarihte eşine az r...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ Pandemi Sürecinde SATSO'nun çalışmalarını anlattı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Adayorum ve Sakaryadantaraf haber portallarının Zoom Video Konferans Platformu üzerinden yapılan ortak yayınının konuğu oldu.
Zoom üzerinden gerçekleştirilen ilk röportaj programında Başkan Altuğ, gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunarak soruları cevaplandırdı.
SATSO’nun pandemi sürecinde gerçekleştirilen ç...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'a Sosyal Güvenlik Haftası Ziyareti
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sosyal Güvenlik Kurumu Sakarya İl Müdürü Erhan Çavuş ve beraberindeki heyeti sosyal mesafe çerçevesinde makamında ağırladı.
Sosyal Güvenlik Haftası vesilesiyle gerçekleştirilen ziyarette işbirliği mesajları verilerek, SGK’nın önemi vurgulandı.
Ziyaret ile ilgili görüşlerini dile getiren S...     Haberin devamı...
SATSO, Nefes Kredisi'nde En Başarılı İlk 4 Oda Arasında
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya ili Oda ve Borsaları Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı’nın konuğu TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu oldu.
Video konferans aracılığıyla yapılan Sakarya ili Oda ve Borsaları Müşterek Meslek Komiteleri Toplantısı SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ev sahipliğinde gerçekleştirildi.
Söz konusu toplantıya TOBB Başkanı ...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]