Yıl:6
Sayı:209
SATSO'DAN VERGİ DAİRESİ BAŞKANI'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Vergi Dairesi Başkanı Ahmet Çelik’ hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Başkan Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyeleri; kararname ile geçtiğimiz aylarda Sakarya Vergi Dairesi Başkanlığı'na atanan Ahmet Çelik’e yeni görevinde başarılar dileyerek Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nı...     Haberin devamı...

İL JANDARMA KOMUTANI J. ALBAY A. ADNAN ŞİMŞİROĞLU'NDAN SATSO'YA VEDA ZİYARETİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyeleri veda ziyaretinde bulunan İl Jandarma Komutanı J. Albay A. Adnan Şimşiroğlu’nu ağırladı.

Sakarya'da kurumlar arası diyalog ve iletişimin uyumuna dikkat çeken SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Sakarya’ya verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür ederek “Sakarya ’da atama yoluyla gelip görev süresi do...     Haberin devamı...

SERDİVAN'A KIZ EML GELİYOR

TOBB ve SATSO işbirliği ile Serdivan ilçesine kazandırılacak Kız Endüstri Meslek Lisesi çalışmalarını Yönetim Kurulu üyeleri ile birlikte yerinde inceleyen SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, “Nitelikli istihdam çalışmalarımıza güç katacak 24 derslikli Lisemiz için hazırlık çalışmalarımız tamamlandı. Töreni hep birlikte inşallah çok yakında gerçekleştireceğiz.” dedi.

Haberin devamı...

SAKARYA İŞ DÜNYASININ EMRİNDEYİM

TBMM’deki boşluktan istifade Sakarya’da bulunan milletvekillerimizden Ali İnci Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’u ziyaret etti.

SATSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Nadir Öztürk’ün de bulunduğu ziyarette Sakarya’nın gelişimi ve sektörel konularda değerlendirmeler yapıldı.

Sakarya Ak Parti Milletvekili Ali İnci ise çalışmalar hakk...     Haberin devamı...

BÜYÜK FİRMALAR ŞEHRİMİZE KATKISINI YÜKSELTMELİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ başkanlığında gerçekleştirildi.

Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1114 nolu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Mayıs ayı Kat'i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu Hesap İnceleme Komisyonu Başkanı Melih Kaykayoğlu tarafından okunmasının ard...     Haberin devamı...

EXİMBANK KREDİLERİ İÇİN SAKARYALI İHRACATÇILARA KAPILAR AÇILIYOR

KGF Sakarya’da Desteklerine Devam Ediyor…

Kredi Garanti Fonu (KGF) Sakarya Şube Müdürü Osman Murat Kıcıman,  Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’a ziyaretinde destekleri hakkında bilgiler verdi.

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği bünyesinde çalışmalarını yürüten Kredi Garanti Fonu’nun Sakarya ayağındaki...     Haberin devamı...