Yıl:2020
Sayı:352
“Üye odaklı sorunların çözümü için gayret ediyoruz”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı online platformda video konferans şeklinde gerçekleştirildi.
Uzaktan erişimle gerçekleştirilen toplantıya Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, SATSO Meclis Salonu’ndan iştirak ettiler.
Meclis Başkanı Talip Kuriş Başkanlığında yapılan Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı, meclis üyelerinin çoğunluğunun &c...     Haberin devamı...
SATSO Meclisi'nde “Koronavirüs ve Yeni Dünya Düzeni” Konuşuldu
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nın konuğu 24. Dönem İstanbul Milletvekili Faik Tunay oldu.
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş Başkanlığında gerçekleştirilen toplantı video konferans şeklinde gerçekleştirildi.
Toplantıya online bağlanarak konuk olan Faik Tunay meclis üyelerine, Kovid-19 salgınını...     Haberin devamı...
Pandemi Sürecinde Eğitim Sektörü de Destek Bekliyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı’nda meclis üyeleri, sektörel sorunlarını, görüş ve önerilerini dile getirdiler.
SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş başkanlığında gerçekleştirilen Meclis Toplantısında meclis üyeleri yönetim kurulunun aylık faaliyetleri ile ilgili de değerlendirmelerde bulundular.
“DİKEY TARIM”
...     Haberin devamı...
Nefes Kredisi'nde imzalar atıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin Yeni Tip Koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla hayata geçirilen Nefes Kredisi Kapsamında SATSO ve DenizBank arasında protokol imzalandı.
Söz konusu imza töreni; Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ev sahipliğinde, Denizbank İstanbul Anadolu-2 Bölge KOBİ Satış Müdürü Yakut Burak Yeşilmen, Adapazarı Şubesi Müdürü Mehmet Arıcı, Erenler Şube Müdürü M. Çağlar Camkır...     Haberin devamı...
SATSO Üyelerine Bir Destek Daha; Küçük İşletmelere “Can Suyu Kredisi”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’ndan, üyelerinin ekonomik olumsuzluklardan en az şekilde etkilenmesi ve ticari faaliyetlerini sürdürebilmesi için çalışmalarına devam ediyor.
SATSO tarafından geçtiğimiz günlerde açıklanan “Nefes Kredisi”nin ardından şimdi de “Küçük İşletme Cansuyu Kredisi” müjdesi verildi.
Küresel bir salgına dön&u...     Haberin devamı...
Nefes Kredisi Başvuruları Başladı
SATSO’dan Sakarya İş Dünyasına bir “Nefes Kredisi” daha
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) öncülüğünde Covid-19 salgınından olumsuz etkilenen üyelere yönelik başlatılan nefes kredisi ile ilgili açıklamada bulundu.
Başkan Altuğ yaptığı açıklamada içinden ge&cce...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Koronavirüs Dolandırıcılarına Karşı Uyarı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, koronavirüs dolandırıcılarına karşı üyeleri ve vatandaşları uyararak dikkatli davranmalarını önerdi.
Toplumun Zaaflarını Fırsat Olarak Görüyorlar
Salgın sürecinin insanlar üzerinde yarattığı panik ortamını dolandırıcıların kendilerine bir fırsat olarak gördüğüne ve bu konuda yapılan uyarıların v...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]