Yıl:2020
Sayı:351
Başkan Altuğ'dan Ramazan Ayı Mesajı; “Her zamankinden daha çok birlik dayanışmaya ihtiyacımız var”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Ramazan ayının başlangıcı vesilesiyle yaptığı açıklamada ülke olarak Ramazanla beraber manevi iklimin getirdiği birlik ve dayanışma ruhunu güçlendirmenin önemine dikkat çekerek Ramazan ayının ülkemize sağlık başta olmak üzere tüm bereketiyle huzur ve mutluluk getirmesini temenni etti.
Başkan Altuğ açıklamasında şunları dile getirdi: “...     Haberin devamı...
SATSO üyeleri üretmeye devam ediyor
Sağlık çalışanlarına SATSO Üyelerinden bir destek daha
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası camiası yaşanan Koronavirüs pandemisi sürecinde üretmeye ve sağlık ekiplerine destek olmaya devam ediyor.
Yaşanan COVİD-19 salgınında en büyük ihtiyaç haline gelen maske üretimi konusunda bir SATSO üyesi daha harekete geçerek koruyucu siperlik üretmeye başladı.
SATSO Meclis Üyesi Onur Kansu sahibi olduğu KNS otomotiv f...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan 23 Nisan Kutlama Mesajı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. yıl dönümü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı.
23 Nisan tarihinin Türk Milleti ve tarihi açısından bir dönüm noktası olduğunu vurgulayan Başkan Altuğ, mesajında şunlara değindi: “ Bundan tam 100 yıl önce Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk öncülüğünde eg...     Haberin devamı...
Dükkan sahipleri kiracılarına sahip çıkmalı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, yaşanan Koronavirüs salgını devam ederken üretim sektöründe olduğu gibi hizmet sektöründe de sıkıntılar yaşandığına dikkat çekerek özellikle bu dönemde ticari yaşamın durma noktasına gelmesi sebebiyle esnaf ve ticaret erbabının mağdur olduğuna dikkat çekti.
Başkan Altuğ bu dönemde özellikle dükkan sahiplerinin esnaflardan alacak...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]