Yıl:2020
Sayı:340
Atıkların Sanata Dönüştüğü Sergi SATSO'da açıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kültür Komisyonu öncülüğünde Sanatçı Metin Aşoğlu’nun endüstriyel metal atıklarından ve malzemelerinden oluşturduğu “Atıklar Harekete Geçince” isimli dikkat çeken sergisi SATSO Hizmet Binası Fuaye alanında SATSO üyeleri ve sanatseverlerle buluştu.
Serginin açılış töreni SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş ev sahipliğinde, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı...     Haberin devamı...
Vergi iadeleri sorununda çözüm Ankara'da
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Talip Kuriş başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1169 no’lu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Aralık ayı Kat’i Mizan, Yıl Sonu Kapanış Mizanı ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu, Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Vahap Gün&...     Haberin devamı...
Sakarya Oda ve Borsalarından Elazığ ve Malatya'ya Yardım Eli
Geçtiğimiz günlerde Elazığ ve Malatya’da yaşanan deprem sonrası oluşan acil ihtiyaçlar nedeniyle Sakarya Oda ve Borsaları yardım kampanyası başlattı.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya Ticaret Borsası, Akyazı Ticaret ve Sanayi Odası ile Akyazı Ticaret Borsası, yakın zamanda gerçekleşen depremden etkilenen Elazığ ve Malatya illerine yardım için harekete geçti.
TOBB önderliğinde 81 ilde bulunan oda ve borsaların ka...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]