Yıl:2020
Sayı:339
Stratejik konum nedeniyle gümrüklerde yoğunluk artıyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Gümrük Müdürü İbrahim Aksoy’u makamında ağırladı.
26 Ocak Dünya Gümrük Günü vesilesiyle gerçekleştirilen ziyarette, Sakarya’nın ithalat ve ihracatı, Karasu Limanı ile yeni yatırımlara yönelik çalışmalara değinildi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile g...     Haberin devamı...
Üreten Sakarya dünyanın dikkatini çekiyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş, Monheim Am Rhein Belediye Başkanı Daniel Zimmermann’ı ağırladılar.
Söz konusu ziyarete SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, Yurtdışı İş Geliştirme Komisyonu Başkanı Ali İhsan Güneş’in yanı sıra Belediye Başkanı Daniel Zimmermann’a eşlik eden heyet iştirak etti.

Haberin devamı...

KOBİ'lerin AB Ülkelerine İhracatında Fırsatlar ve Zorluklar SATSO'da anlatıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) ve Eurochambres   işbirliğinde yürütülen Türkiye – AB İş Diyaloğu (Turkey-EU Business Dialogue) TEBD Projesi kapsamında, Odamızda  KOBİ’lerin ihracatta karşılaştığı sorunların kurumsal yönetim çerçevesinde irdelenmesi ve çözüm önerilerinin değerlendirilmesi amacıyla “KOBİ Kurumsallaşmasının AB İhracatına Etkisi” konulu bir eğitim düzenlendi.

Sö...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]