Yıl:2020
Sayı:338
Nitelikli istihdam için bir hamle daha
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Doğu Marmara Kalkınma Ajansı, Fatih Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Toyota Türkiye A.Ş, Otokar A.Ş ve Başak Traktör A.Ş işbirliği ile gerçekleştirilen, otomotiv endüstrisinde nitelikli istihdam yaratmayı amaçlayan “ Otomotiv Endüstrisinde Yenilikçi Kalite – Kontrol ve Test Sistemleri Projesi “ tanıtımı gerçekleştirildi.
SATSO Mecli...     Haberin devamı...
İyi bir yönetici olmanın püf noktaları SATSO'da anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, üyelerinin sektörel ve kişisel gelişimlerine yönelik çalışmalarına devam ediyor.
Bu doğrultuda SATSO Ali Coşkun Konferans Salonu’nda, Devlet Tiyatrosu Sanatçısı, Davranış Bilimleri ve İletişim Uzmanı Adnan Erbaş’ın sunumuyla “Profesyonel Yöneticiler İçin İş Hayatında Etkili İletişim” semineri gerçekleştirildi.
Söz konusu seminere S...     Haberin devamı...
Boşnak Kültürü ve Lezzetleri Tanıtıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde yürütülen “Topraktan Tabağa Gastro Sakarya” projesi kapsamında şehrimizin birçok yerel kültür derneği temsilcileri bir araya geldi.
Serdivan Bosna Sancak Kültür ve Yardımlaşma Derneği’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe; SATSO Kültür Komisyonu Başkanı Oğuzhan Durak, Başkan Yardımcısı Murat Güler ile komisyon ve meclis &uum...     Haberin devamı...
SATSO Sakarya Basınının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutladı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla “SATSO Medya Buluşması” etkinliği düzenledi.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş ev sahipliğinde gerçekleşen basın toplantısına, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Gün, Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Doğan Çatalbaş, Yönetim Kurulu Üyeleri; Bünyami...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan 2020 yılı mesajı “Üretim ve yatırım odaklı bir yıl olsun”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, yeni yıl dolayısıyla bir açıklamada bulundu.

Ulusal ve uluslar arası nitelikte önemli gelişmelerin yaşandığı bir yılı geride bıraktığımızı belirten Başkan Altuğ, yaptığı açıklamada şunları dile getirdi: “Bizleri, huzurlu ve mutlu bir geleceğe taşıyacak yeni bir yolculuk başlıyor. Her yeni yılı, umutların tazelendiği y...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]