Yıl:2019
Sayı:336
SATSO Meclis Üyeleri TOBB'daydı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Meclis Üyeleri, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından düzenlenen ‘Oda/Borsa Meclis Üyeleri Bilgilendirme Semineri’ne iştirak etti.
Kişisel ve kurumsal gelişimin artırılması, TOBB hizmetlerinin yakından tanınması ve hizmetlerinden daha fazla yararlanılmasına yardımcı olan bilgilendirme seminerleri kapsamında TOBB Kurumsal Yapısı, Karar Alma Süreçlerinde TOBB Rolü, Kürese...     Haberin devamı...
Yılın son YİK Toplantısı yapıldı
Odamız bünyesinde kurulan, şehrimizin önde gelen işadamları, yöneticileri ve kanaat önderlerinden oluşan Yüksek İstişare Kurulu SATSO yönetimi ile üçüncü toplantısını gerçekleştirdi.
Katılanlar
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş’in ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüks...     Haberin devamı...
Bir kuşağı anlamak bir dönemi anlamaktır
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, SATSO 26. Meslek Komitesi talebiyle (Mobilya İmalatçıları ve Malzemecileri) ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde "Değişimi Yönetmek: Geleceğin Tacir ve Sanayicileri Nasıl Yetiştirilir?" konulu bir seminer gerçekleştirildi.
Söz konusu seminerde konuşmacı olarak yer alan Sakarya İl Milli Eğitim Müdürü Fazilet Durmuş, gelecek nesillerin yetiştirilmesi konusunda öneri ve bilgilerini dinleyicilere aktardı. ...     Haberin devamı...
TSE'nin İşleyişi SATSO'da Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) ile Türk Standartları Enstitüsü (TSE) işbirliğinde “TSE Belgelendirme ve Laboratuvar Hizmetleri Bilgilendirme Semineri” düzenlendi.
SATSO konferans salonunda gerçekleştirilen seminerde konuşmacı olarak yer alan TSE Yöneticilerinden Cem Ercil katılımcılara ayrıntılı bilgiler verdi.
Programda konuşan TSE Yöneticisi Cem Ercil, TSE’nin genel işleyişi...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan Kimya Teknolojileri İhtisas OSB ile ilgili açıklama
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, son günlerde gündemde yer alan Kocaali İlçesinde kurulması planlanan Kimya Teknolojileri İhtisas Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili açıklamada bulundu.
Başkan Altuğ yaptığı değerlendirmede Organize Sanayi Bölgelerinin düzenli sanayileşmenin ve kentleşmenin temelini oluşturduğuna dikkat çekerek kümelenme çalışmaları kapsamında ilimizde yapılan OSB’lerin hem istihdam hem ekonomiye katkı anlamı...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]