Yıl:2019
Sayı:331
UTE Projesinde İkinci Etap Eğitimleri Başladı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, İŞKUR Sakarya İl Müdürlüğü, Sakarya Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen Uluslararası Ticaret Elçileri Projesi (UTE)’nin ikinci etap eğitimleri başladı.
Projenin başarıyla tamamlanan birinci etabında eğitim alan kursiyerler, görev aldıkları firmaların ihracata başlamaları veya ihracat yapan firmaların yeni pazarlara açılması gibi birçok konuda katkı sağladılar. İhracat kapasitesini a...     Haberin devamı...
SATSO üyelerine özel indirim anlaşması
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde faaliyetlerini yürüten Ticareti Araştırma ve Geliştirme Komisyonu’nun yürüttüğü çalışmalar kapsamında; Edenred Kurumsal Çözümler A.Ş. bilinen adıyla Ticket firması ile üyelere yönelik fayda sağlayacak bir protokole imza atıldı.
Söz konusu protokol ile birlikte Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyeleri ve üyelerine bağlı çalışanlar, yemek ka...     Haberin devamı...
SATSO'dan Kentsel Dönüşüm'e öneri; 'Kentsel dönüşüm parsel ve binalarla başlamalı'
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ekim ayı olağan meclis toplantısında meclis üyeleri şehir gündemi ile ilgili değerlendirmelerde bulundular.
Gündem maddelerinin meclis üyelerince görüşüldüğü toplantıda meslek komitelerinin sorunları ve dilek temenniler bölümünde kürsüye gelen meclis üyeleri sektörel sorunları ve şehirle ilgili gelişmeler üzerine değerlendirmelerde bulundular.
Meslek Komitelerinin sorunlarının görüşülmesi maddesi...     Haberin devamı...
Karasu Limanı'nda seferler haftada üçe çıktı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Talip Kuriş başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1165 no’lu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Eylül ayı Kat’i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu, Hesapları İnceleme Komisyonu Başkan Yardımcısı Oktay Topçu sunumunun ardından oylanarak, meclis üyeleri tarafından tas...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]