Yıl:2019
Sayı:315
Yatırımlar için gözde bölgelerden biriyiz
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve yönetim kurulu üyeleri, oda üyeleri ile ilişkinin güçlendirilmesi kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.


Söz konusu ziyaret kapsamında SATSO Meclis Üyesi Şenol Çalışkan ve SATSO Meclis Üyesi Alican Yıldırım’ın Sakarya 1. Organize Sanayi Bölgesinde bulunan yeni tesislerine hayırlı olsun ziyaretleri gerçekleştirildi. Gerçekleştirilen ziyaretlerde piyasa d...     Haberin devamı...
UTE Projesi'nde ikinci etap başlıyor ‘İhracat sizden uzmanı bizden' yeniden
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, Sakarya Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi, İŞKUR Sakarya İl Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen Uluslararası Ticaret Elçileri Projesi (UTE)’nin ikinci etabı için başvurular alınmaya başlandı. Son başvuru tarihi 11 Eylül.
Ağustos ayında başarıyla tamamlanan birinci etabın ardından öğrenciler sertifikalarını alarak eşleştikleri firmalarda çalışmaya başladı.
Biri...     Haberin devamı...
Plastik teknolojisi bölümü' öğrencilerini bekliyor
SATSO ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğinde açılan Plastik Teknolojisi bölümü 10. sınıf öğrencilerini bekliyor 
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ile Sakarya İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği doğrultusunda, Arifiye Ümit Erdal Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesinde Plastik Teknolojisi bölümü açıldı.

Haberin devamı...

Başkan Altuğ'dan taziye ve kınama
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ahmet Erkan’a Allah’tan rahmet ve yakınlarına ve borsa camiasına sabırlar diledi.
Başkan Altuğ, STB Başkan Vekili Ahmet Erkan’ın başından vurularak öldürülmesi örneğinden yola çıkarak toplumsal dejenerasyon ile ilgili değerlendirmede bulunarak şunları dile getirdi:

Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]