Yıl:6
Sayı:206
SATSO ÜYELERİYLE RAMAZAN-I ŞERİF'İN HUZUR SOFRASINDA BİR ARAYA GELDİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası tarafından 7 yıldır geleneksel olarak düzenlenen SATSO İftar Programı, her yıl olduğu gibi bu yıl da Ramazan ayının ilk Cuma günü üyeler ve il protokolünün katılımı ile gerçekleştirildi.

Yoğun yağış ve hava muhalefetine rağmen üyelerin büyük ilgisi ve katılımı ile gerçekleştirilen iftarda SATSO ailesinin beraberliği perçinlendi.

Ev sahipliğini ...     Haberin devamı...

İSO İLK 500'DE SAKARYALI 21 FİRMA YER ALIYOR

İstanbul Sanayi Odası tarafından 47 yıldır her yıl geliştirilerek sürdürülen Türkiye'nin 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasının 2015 yılı sonuçları açıklandı.

İstanbul Sanayi Odası (İSO) tarafından geleneksel hale gelen Türkiye'nin ilk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu araştırmasında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası üyesi 21 firma yer aldı.

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kur...     Haberin devamı...

GİRİŞİM ATÖLYESİ 2015 1. DÖNEM FİNAL PROGRAMI YAPILDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, Sakarya ÜniversitesiADAPTTO Teknoloji Transfer Ofisi tarafından düzenlenen Girişim Atölyesin...     Haberin devamı...

SATSO'da kültürel dönem; OSMANLI'DA SOSYOEKONOMİK HAYATTA SAKARYA BELGELERİ SERGİSİ

Devlet Arşivleri Genel Müdürlüğü Osmanlı Arşivi’ndeki Sakarya ile ilgili belgeler, Osmanlı Arşiv Uzmanı Nurullah Nehir rehberliğinde taranarak içinden 40 tanesi seçildi ve SATSO fuayesinde gerçekleştirilecek sergi ile belge orijinalleri transkripsiyonları ile sunulacak.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi ile Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığında MARKA Doğu Marmara Kalkınma Ajansı projesiyle gerçekleştirilen ser...     Haberin devamı...