Yıl:2019
Sayı:322
TOPÇA KAVŞAĞI ÇALIŞMALARI HIZLANMALI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, TOPÇA Kavşağı ile ilgili yapılan çalışmalar konusunda değerlendirmede bulundu.
Başkan Altuğ,  çalışmaları devam eden TOPÇA Kavşağı’nın Atatürk Sanayi Sitesi, Toptancılar Çarşısı ve Ada Avm, bankalar gibi ticaretin canlı olduğu bir güzergah üzerinde olması sebebiyle bir an evvel tamamlanmasının önemli olduğunu vurguladı.
Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları...     Haberin devamı...
Özbekistan Yatırım İmkanları SATSO'da Anlatılacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Özbekistan Büyükelçiliği işbirliği ile 28 ağustos 2019 tarihinde SATSO Meclis Salonu’nda ‘Özbekistan Yatırım İmkanları’ konulu bir toplantı gerçekleştirilecek.
Türkiye ile Özbekistan arasında gerçekleştirilen iki ilişkiler neticesinde, iki ülke arasında ekonomik, ticari, siyasi, kültürel ve birçok alanda kapsamlı anlaşmalar imzalandı. Bu anlaşmalar para...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ Sakarya'yı Anlattı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Apara TV ‘İhracatın Yıldızları’ Programının konuğu oldu.
Türkiye’nin ihracat rekoru, Sakarya’nın ihracat rakamları, üretim kapasitesi, gerçekleştirilen projeler ve üretilen mamuller konuları hakkında yöneltilen sorulara cevap veren SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya’nın potansiyeli ve ekonomik b...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ'dan 17 Ağustos Açıklaması: Planlı Şehirleşmeli ve Depreme Hazırlıklı Olmalıyız
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, 17 Ağustos 1999 Marmara Depreminin 20. Yıldönümü dolayısıyla bir açıklamada bulundu.

Bugüne kadar yaptığı açıklamalarda kentsel dönüşüme ve depreme her an hazırlıklı olunması gerektiği konularına sıkça vurgu yapan Akgün Altuğ, aynı felaketin bir daha yaşanmaması için tüm önlemlerin hızla alınmasının gerekliliğine bir kez daha dikkat çekti.

Başkan Altuğ ya...     Haberin devamı...
İhracat sizden Uzmanı bizden; UTE Projesinde İlk Etap Tamamlandı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde, İŞKUR, Sakarya Üniversitesi ve Sakarya Uygulamalı Bilimler Üniversitesi işbirliği ile gerçekleştirilen ‘Uluslarası Ticaret Elçileri Projesi’nin ilk etabı tamamlandı.
SATSO ev sahipliğinde gerçekleştirilen sertifika törenine Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Yüksel Avşar, Yönetim Kurulu Üyesi Hüseyin Ür, Sakarya Üniversitesi Rektörü Fatih Savaşan, S...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]