Yıl:2019
Sayı:320
Sakaryalı Yazar Fahri Tuna Yeni Kitabını SATSO İçin İmzaladı
Sakaryalı yazar Fahri Tuna son yayınlanan kitabı ’40 Şehir Portresi’nin imza günleri kapsamında Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası meclis üyeleriyle bir araya geldi.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Aluğ ve Meclis Başkanı Talip Kuriş ev sahipliğinde gerçekleştirilen imza töreninde, yeni kitabını tanıtan Fahri Tuna’ya ve Anadolu’dan Rumeli’ye birbirinden farklı 40 şehrin anlatıldığı kitabına ilgi çok yüksekti.
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yöne...     Haberin devamı...
SATSO Meclisi; “Nitelikli insan için kaliteli eğitim”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz ayı Olağan meclis Toplantısı’nda meclis üyeleri meslek komitelerinin sorunlarının görüşülmesi ile dilek ve temenniler bölümünde şehrin sorunları, geliştirilebilir yanları, çözüm önerileri ve tavsiyelerini dile getirdiler.
“Belgelendirme maliyetleri çok yüksek”
Meslek Komitelerinin Sorunlarının G&oum...     Haberin devamı...
MERKEZ BANKASI'NIN FAİZ İNDİRİMİ İŞ DÜNYASINA MORAL VERDİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Temmuz ayı meclis toplantısı Meclis Başkan Yardımcısı Nuri Osman Ürküt başkanlığında gerçekleştirildi.
 Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1162 nolu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Haziran ayı Kat'i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu, Hesapları İnceleme Komisyonu Başkanı Vahap Gün’ün sunumunun ardından oylanarak, meclis üyeleri tarafından tasdik edildi.
Haberin devamı...
SATSO DEİK iş birliği ile Sakarya'nın ihracat potansiyeli daha da artacak
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Dış Ekonomik İlişkiler Başkanı Nail Olpak ile işbirliği protokolü imzaladıkları ziyarette “İhracatın ithalatı karşılama oranının yüzde 150’nin üzerinde olmasının temelinde Sakarya’nın üreten bir şehir olması yatıyor. DEİK ile işbirliğinin Sakarya ihracatının gelişmesi ve hedef pazarlara ulaşma anlamında büyük katkı sağlayacağına inanıyorum.”
KATILANLAR
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akg&...     Haberin devamı...
SATSO YÖNETİMİ BASIN BAYRAMINI KUTLADI Basın en önemli paydaşlarımızdandır
SATSO Medya Buluşmaları kapsamında 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramı nedeniyle düzenlenen istişare toplantısında konuşan Başkan Altuğ, “İhracat yapan, üreten, çalışan her üyemizin büyümesinde, Sakarya’nın gelişmesinde vizyon olarak bakıldığında bir SATSO dokunuşu görmekten mutluyuz. Sakarya’nın zamana ve gelişmelere yenik düşmeden, hatta ekonomiye yön veren bir bölge olmasında SATSO’nun şehir vizyonu, üye profilinin gelişmesinde ekonomi vizyonunun olduğunu ...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]