Yıl:6
Sayı:205
THH BİLGİLENDİRME TOPLANTISI SATSO'DA YAPILDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası, T.C. Gümrük Bakanlığı Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü’nün organizasyonu ile düzenlenen Tüketici Hakem Heyeti bilgilendirme toplantısına ev sahipliği yaptı.

Düzce, Bolu Kocaeli ve Sakarya illeri Merkez ve Tüketici Hakem Heyetleri Başkan ve Üyelerine yönelik gerçekleştirilen bölgesel eğitim toplantısı, SATSO Ali Coşkun Konferans ...     Haberin devamı...

SAKARYA'DA MELİHAT GÜLSES RÜZGARI ESTİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası bünyesinde 2008 yılından bu yana faaliyetlerini sürdüren SATSO Türk Müziği Topluluğu, bu defa Melihat Gülses ile sanatseverlerin karşısına çıktı.

Şef Öğretim Görevlisi Hamdi İtil yönetimindeki Türk Müziği Topluluğu yaz sezonu konseri, Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Salonu’nda saat gerçekleştirildi.

Sakaryalıların ...     Haberin devamı...

GİRİŞİMCİLİK ATÖLYESİ ETKİNLİĞİ

Girişim Atölyesi 2015 Çağrısı kapsamında girişim hızlandırma programını başarı ile tamamlayan 20 iş fikrinin sunum yapacağı final etkinliği 11 Haziran Perşembe günü saat 09.30’da Sakarya Üniversitesi Teknokent’te gerçekleştirilecek.

SATSO Genç Girişimciler Kurulu ortaklığı ile Sakarya Teknokent ve Sakarya Üniversitesi de bulunduğu çalışmada iş fikirlerinin ve girişimci adaylarının desteklenmesi hedefleniyor.

...     Haberin devamı...