Yıl:2019
Sayı:310
Gelişme ve büyüme için işbirliğine hazırız
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, ve Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen yerel ve idari seçimlerin ardından göreve gelen Belediye Başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerine yenilerini ekledi.
SATSO Yönetimi, Söğütlü Belediye Başkanı Koray Oktay Özten, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, Karasu Belediye Başkanı İshak Sarı ve Kocaali Belediye Başkanı Ahmet Acar’a makamında ziyarette bulunarak yen...     Haberin devamı...
GSM bayiinde yaşanan silahlı saldırıyı kınıyoruz
Geçtiğimiz gün şehir merkezinde bir GSM bayiinde yaşanan silahlı saldırı olayı ile ilgili değerlendirmede bulunan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı elim olayın tekrarlanmamasını temenni ederek saldırıyı kınadı.
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ,  Adapazarı ilçesinde 2 kişinin ağır yaralanması ile sonuçlanan saldırının oldukça üzücü olduğunu belirterek yaralılara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Başkan Altuğ, geç...     Haberin devamı...
BAŞKAN ALTUĞ'DAN BERAT KANDİLİ MESAJI
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Berat Kandili dolayısıyla bir mesaj yayınlandı.
Başkan Altuğ açıklamasında “Mübarek Ramazan ayının habercisi, Berat Kandiline ulaşmış olmanın ve af, mağfiret ve rahmetle dolu mübarek Berat Kandili'ni bir kez daha idrak etmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu gün ve geceler, insanlığa yanlışlardan kaçınmaları ve günahlardan arınmaları gerektiğini bir kez daha hatırlatmaktadır.   Ayrıca, dini ve toplumsal hayatı...     Haberin devamı...
Nice Yıllara Sakarya Ticaret Borsası
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Sakarya Ticaret Borsası’nın 94. Yıl dönümünü kutladı.
Başkan Altuğ yaptığı açıklamada, Ticaret Borsası’nın, Adapazarlı tüccarın, zahire hububat ve un alım satımı için, “Adapazarı Zahire Borsası” adı ile Genel Borsalar Nizamnamesine bağlı olarak, 18 Nisan 1925 tarihinde kurulduğunu belirterek şunları dile getirdi:
“İlimizde ve bölgemizde tarımsal ekonominin gelişimine yö...     Haberin devamı...
SATSO'dan ilçe belediye başkanlarına ziyaretler devam ediyor “Ortak bir akıl ile şehre hizmet edeceğiz”
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, geçtiğimiz ay gerçekleştirilen yerel ve idari seçimlerin ardından göreve gelen ilçe belediye başkanlarına hayırlı olsun ziyaretlerine devam ediyor.
SATSO Yönetimi, Kaynarca Belediye Başkanı Murat Kefli, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Akyazı Belediye Başkanı Bilal Soykan ve Hendek Belediye Başkanı Turgut Baba...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]