Yıl:2019
Sayı:308
SATSO Yönetim Kurulu Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce'ye ‘Hayırlı Olsun' dedi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Meclis Başkanı Talip Kuriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.
Ziyarette Belediye Başkanı’na yeni görevinde başarılar dileyerek sözlerine başlayan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, SATSO’nun faaliyetleri ve projeleri hakkında bilgiler verdi.

Haberin devamı...

BAŞKAN ALTUĞ'DAN KOSGEB BAŞKANI UZKURT'A ZİYARET
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Başkan Yardımcısı Cem Gün ve SATSO Genel Sekreteri Teyfik Öztürk  ile Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi (KOSGEB) Başkanı Prof. Dr. Cevahir Uzkurt’u Ankara KOSGEB başkanlık ziyaret etti.
Ziyarette konuşan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, SATSO’nun faaliyetleri ve yürüttüğü projeler hakkında bilgi verdi. Başkan Altuğ ö...     Haberin devamı...
Türkiye -AB ilişkileri SATSO'da anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve İktisadi Kalkınma Vakfı işbirliği ile  "Türkiye-AB İlişkileri: Gümrük Birliği ve Ötesi konulu seminer SATSO Meclis Salonu’nda düzenlendi.
Toplantıda, Türkiye ve AB arasındaki çok boyutlu ilişki, Türkiye’nin AB katılım sürecindeki son gelişmeleri, vize serbestliği konusu, gümrük birliğinin güncellenmesi, AB ile mali işbirliği, Türkiye’nin katıldığı AB programları gibi konular İKV temsilcileri tarafından detaylı ...     Haberin devamı...
İhracatın Finansmanında Türk Eximbank SATSO'da Anlatıldı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ve Türkiye İhracat Kredi Bankası (Türk Eximbank) işbirliği ile İhracatın Finansmanında Türk Eximbank konulu Bilgilendirme Toplantısı gerçekleştirildi.
SATSO Meclis Salonu’nda yapılan bilgilendirme toplantısı Eximbank Uzmanları Uğur Baltacı ve Ahmet Tosun’un sunumu ile gerçekleştirildi.
Toplantının açılış konuşmasını yapan SATSO Genel Sekreteri Teyfik Öztürk;
“Günümüzde üretmek ve ürettiğini yurtdış...     Haberin devamı...
Komisyonlarımızla üyelerimize daha yakınız
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri SATSO Komisyon Başkanları ile bir araya geldi.
Söz konusu SATSO bünyesinde faaliyet gösteren komisyonların çalışmaları, projeleri ve planlanan faaliyetleri ile ilgili değerlendirmeler yapıldığı toplantıda ayrıca istihdam seferberliği konusunda da komisyon başkanlarına bilgi verildi.
Toplantıya İhtisas Komisyonlarından; Hesapları İnceleme Komisyonu Başkan Yardımcısı Oktay Topçu Mevzu...     Haberin devamı...
Artık tüm enerjimizi üretmeye vermeliyiz
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri ile ilgili değerlendirmede bulundu.
Başkan Altuğ, seçim sonuçlarının Sakarya ve Türkiye için hayırlı olmasını dileyerek “Milletimize yakışır ve yüksek bir katılım oranıyla bir demokrasi şöleni niteliğinde gerçekleştirilen yerel seçim sonuçları ilimize ve ülkemize hayırlı olsun. Seçilen tüm başkanlarımıza başarılar diliyorum. Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]