Yıl:2019
Sayı:305
Başkan Altuğ Üyelere İstihdam Seferberliğini Anlatıyor
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri üye ziyaretlerine devam ediyor.

İstihdam Seferberliği 2019 teşvik paketi ile ilgili kamuoyu ve üyelerin bilgilendirilmesi konusunda hassasiyet gösteren Başkan Altuğ ve Yönetim Kurulu üyeleri seferberlik kapsamında gerçekleştirdikleri ziyaretlerde, istihdam maliyetlerinin azaltılması ve rekabet gücünün arttırılması noktasında sağlanan destek ve teşvikleri Sakarya...     Haberin devamı...
İstihdam Seferberliği Ekonomiye Katkı Sağlayacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever ve İl Yönetimini ağırladı.
Söz konusu iade-i ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Altuğ, Sakarya’yı her anlamda daha yaşanabilir seviyelere çıkarmak için hedefleri olduğunu belirterek “İlimiz için güzel hayallerimiz gerçekçi bir vizyonumuz var bu hedeflerimize yürürken hep bir...     Haberin devamı...
Meclis üyeleri TOBB bilgilendirme seminerine katıldı
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, geçen yıl yapılan organ seçimlerinin ardından çoğunluğu ilk kez seçilen meclis üyelerine birlik iştiraklerinin kurumsal yapılarını ve hizmetlerini tanıtmak, Türkiye ve dünya ekonomisindeki gelişmeler hakkında bilgilendirmek ve kendilerine yönelik çeşitli yönetim becerileri kazandırmak amacıyla bilgilendirme seminerleri düzenledi.
TOBB Birlik Merkezi ile TOBB Ekonomi ve Tek...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ SAÜ'LÜ öğrencilerle bir araya geldi

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, Sakarya Üniversitesi İşletme Topluluğu (SÜİT) tarafından organize edilen programda Sakarya’nın potansiyeli ve kendi iş tecrübesini öğrencilere aktardı.
“HEDEFİMİZ SİZLERSİNİZ”
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Altuğ’un yanı sıra Başkan Yardımcısı Cem Gün’ün de katıldığı programda öğrenciler iş dünyasının günümüz ekonomisi ve gelişmeleri hakkında d&uu...     Haberin devamı...
SATSO'dan Müteahhitler Birliği'ne iade-i ziyaret
SATSO’dan Müteahhitler Birliği’ne iade-i ziyaret
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası (SATSO) Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ VE Yönetim Kurulu Üyeleri Sakarya Müteahhitler Birliği Başkanı Murat Bayrak’a iade-i ziyarette bulundu.
ŞEHRİN CHECK-UP
SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ, yönetim kurulu üyelerinin katılımı ile gerçekleştirdiği ziyarette,  Sakarya’nın ihtiyaçları ve yapılması gerekenler ile ilgili...     Haberin devamı...
SATSO'DA “İŞLETMELER İÇİN KRİZ YÖNETİMİ” EĞİTİMİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nda (SATSO) 2019 yılı için planlanan eğitim takvimi kapsamında, üyelere yönelik  “İşletmeler İçin Kriz Yönetimi” eğitimi düzenlendi.
SATSO organizasyonu ve KALDER iş birliği ile düzenlenen eğitim, eğitmen Çağlar Çabuk gözetiminde gerçekleştirildi.
Söz konusu eğitimde Kriz Nedir?, Krizin Özellikleri, Krizin Faktörleri, “Krizin Süreci ve Yönetim Kriz Tü...     Haberin devamı...
Başkan Altuğ, Patronlar Platformu'na istihdam seferberliğini anlattı
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri Patronlar Platformu Sakarya Şube Başkanı Özkan Pınar ve Yönetim Kurulu’nu ağırladı.
Söz konusu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Platforma çalışmalarında başarılar dileyerek üretimin ve yenilikçi bakış açısının günümüz ekonomilerinin olmazsa olmazı olduğunu dile getirdi.
Altuğ konuşması...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]