Yıl:6
Sayı:204
“SAKARYA'MIZ BAŞARILARIN ŞEHRİ OLACAK''

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Mayıs Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı A. Akgün Altuğ başkanlığında gerçekleştirildi.
Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1112 nolu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Nisan ayı Kat'i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu Hesap İnceleme Komisyonu Başkanı Melih Kaykayoğlu tarafından okunmasının ardından oylanarak, meclis tarafından tasdik edildi.

Haberin devamı...

FERİZLİ OSB'DEKİ FABRİKALARIN TEMELİ ATILDI

Ferizli Organize Sanayi Bölgesi’ndeki fabrikaların toplu temel atma töreni il protokolünün katılımı ile gerçekleştirildi.

Törene Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Sakarya Milletvekili Doç. Dr. Ayşenur İslam başta olmak üzere, Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş, AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, Jandarma...     Haberin devamı...

TABGİS AKARYAKIT SEKTÖRÜ'NÜ SATSO'DA MASAYA YATIRDI

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde ve 20. Meslek Komitesi ve TABGİS, işbirliği ile Sakarya, Kocaeli, Düzce illerindeki akaryakıt bayileri ile bir araya geldi.

Toplantıya Türkiye Akaryakıt Bayileri Petrol ve Gaz Şirketleri İşveren Sendikası Başkanı Ferruh Temel Zülfikar, SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günay Güneş, TABGİS ve SATSO Yönetim Kurulu Üyeleri, Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Temiz...     Haberin devamı...

KUMAŞA HAYAT VERENLER PODYUMDAYDI

Adapazarı Kız Teknik ve Meslek Lisesi ve SATSO 24. Meslek Komitesi işbirliği ile Giyim Üretim Teknolojisi bölüm öğrencileri ve mezunları tarafından dikilen nakış ve el sanatları ürünü kıyafetler Elmas Garden Inn’de izleyenlerin beğenisine sunuldu.

"Kumaşa Hayat Veren Dokunuşlar" konseptli kreasyon defilesine Sakarya Valisi Hüseyin Avni Coş’un Eşi Aylin Coş hanımefendi, SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Orhan Yılgenc...     Haberin devamı...

YARINLARINI UNUTMA ETKİNLİĞİ BAŞLADI Protokol “Deprem Anı”nı Tekrar Yaşadı

Sigortacılığın geliştirilmesi, sigortacılık bilincinin oluşturulması amacıyla belirlenen “Sigorta Haftası” kapsamındaki etkinlikler bu yıl Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı başta olmak üzere Sakarya Valiliği, Sakarya Büyükşehir Belediyesi ve Sakarya Üniversitesi işbirliği ile başladı.

Kent Meydanı’nda gerçekleştirilen etkinlik açılış töreni,  Sakarya...     Haberin devamı...