Yıl:2019
Sayı:300
Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever'den SATSO Meclisi'ne Veda
Ak Parti İl Başkanı Yunus Tever’den SATSO Meclisi’ne Veda
Ak Parti İl Başkanlığı görevine getirilen SATSO Meclis Üyesi Yunus Tever, SATSO Ocak Ayı Meclis Toplantısı’na katılarak yeni görevi nedeniyle meclis üyeliğinden ayrıldığını ifade etti.
SATSO Yönetim Kurulu, Meclis Divanı ve Meclis Üyelerine veda eden Yunus Tever yaptığı konuşmada şunları dile getirdi:
“2013 yılından bu yana büyük bir onurla sürd&uu...     Haberin devamı...
SAKARYA'NIN VERGİ İADELERİNDEN DOĞAN MAĞDURİYETİ GİDERİLMELİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ocak Ayı Olağan Meclis Toplantısı Meclis Başkanı Talip Kuriş Başkanlığında meclis üyelerinin katılımı ile gerçekleştirildi.
Yoklama ve gündem maddelerinin oylanmasının ardından 1156 nolu Meclis oturumuna ait tutanak görüşülerek oy birliği ile kabul edildi. Aralık ayı Kat'i Mizan ve ekleri ile Bütçe İzleme Raporu’nun Hesap İnceleme Komisyonu Başkanı Vahap Gün tarafından okunmasının ardından oylanarak, meclis tarafından tasdik edildi.
Yö...     Haberin devamı...
TOPÇA KATLI KAVŞAĞI İNŞASINDA ARTIK ŞEHRE GİRİŞ DÜZENLENMELİ
25 Aralık 2017 tarihinde inşasına başlanan Topça Katlı Kavşağı nedeniyle şehre giriş güzergahı değiştirilerek tali yol yönlendirmeleri  yapıldı.  Bu durum bir yılı aşınca,  çevre işyerlerinde ticaret kaybına neden olduğu gibi ve şehre girmede karmaşık güzergahlara sapan, Sakaryalıların ve şehre dışarıdan gelenlerin şikayetleri arttı.
Konu ile ilgili üyelerden gelen taleplerin artması üzerine SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ açıklama yaptı;
“...     Haberin devamı...
DİJİTAL YOLCULUK SATSO'DA ANLATILDI SATSO'da Dijital Dönüşüm, E-Ticaret ve E-İhracat eğitimine yoğun ilgi
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası ev sahipliğinde, Ticaret Bakanlığı ve TOBB işbirliğinde KOBİ'lerin dijital dünyada iş yapabilme ve E-ticaret Ekosisteminin sağlayacağı konularda farkındalığı arttırmak üzere Dijital Dönüşüm, E-Ticaret ve E-İhracat eğitimi düzenlendi.
81 İlde düzenlenmesi planlanan eğitimler kapsamında SATSO Ali Coşkun Konferans Salonu'nda gerçekleştirilen eğitimde, TOBB Meclis Başkan Yardımcısı Merter Özdemir, 3GEN Teknoloji CEO'su Engin Özgen, E-Ticaret Merkezi Direk...     Haberin devamı...
SATSO KENT İÇİ – ŞEHİR DIŞI ULAŞIMI GÜNDEME TAŞIYOR
 Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Akgün Altuğ,  üyelerden gelen talep doğrultusunda seçim döneminde dile gelmesi istenen sorun & çözüm beklentileriyle ilgili görüşlerini kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor.
 “Sakaryamız nüfusu 1 milyonu aşan bir il olarak; şehirlerin büyüdükçe yaşadığı en güncel sorunlarından biri haline gelen trafik problemi ile karşı karşıya. Kent merkezi ve ilçe merkezlerinde ş...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]