Yıl:6
Sayı:213
ALBAY DURSUN'DAN SATSO'YA İADE-İ ZİYARET
İl Jandarma Alay Komutanı Albay Emin Dursun, Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyelerine iade-i ziyarette bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kösemusul, Albay Dursun’a teşekkür etti. Kösemusul, birlik ve beraberlik içerisinde Sakarya’ya güzel hizmetler sunacaklarını da sözlerine ekledi.

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu &Uum...     Haberin devamı...
ŞEHRİMİZ İÇİN EN GÜZELİN PEŞİNDEYİZ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası 13. ve 25. Meslek Komitelerini ağırlayarak İnşaat Malzemecileri Sitesi ve Keresteciler Sitesi ile ilgili kümelenme çalışmalarını değerlendiren Başkan Mahmut Kösemusul, “Zamanın ruhuna uygun çalışmalıyız. Daha iyi olmak zorundayız. Sektörlerimiz hamdolsun önemli gelişmeler gösteriyor. İş dünyası olarak şehrimiz için en güzelin peşindeyiz. Kararlı adımlarla yolumuza devam edecek; doğru ve uygun projelerle başarılı olacağız.” dedi.

<...     Haberin devamı...
SATSO'DA BAYRAMLAŞMA TÖRENİ

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Kurban Bayramı Geleneksel Bayramlaşma Töreni SATSO Hizmet Binası bahçesinde gerçekleştirildi.

SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul ve Yönetim Kurulu Üyeleri, SATSO davetlilerini kapıda karşılayarak bayramlarını tebrik etti. SATSO ev sahipliğinde gerçekleştirilen törene protokol üyeleri yine büyük ilgi gösterdi.

SATSO Hizmet Binası...     Haberin devamı...

KURBAN YAKLAŞMAK, BAYRAM PAYLAŞMAKTIR

Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul Kurban Bayramı vesilesi ile bir açıklamada bulundu.

Başkan Kösemusul bayramların paylaşmak, birlik ve beraberliğin kuvvetlenmesi adına özel günler olduğuna dikkat çekerek bayramın ve bayramdan sonra gelecek günlerin bütün insanlık için hayırlar ve bereketler getirmesini temenni etti.

Sakarya...     Haberin devamı...

PROJELERDE KURUMSAL İŞBİRLİĞİ SATSO'DA ELE ALINDI

Sakarya’da kurumsal işbirliğinde yeni çalışmalar başlıyor. SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’un sık sık dile getirdiği zamanın ruhunu okumak anlamak ve yenilenmek adına öncü çalışmalar sürdürülüyor.  

Kurumların yaptıkları çalışmalar ve projelerle ortak platform oluşturulması ve iletişimin sürekli kılınması için Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası başta olmak üzere, SAÜ ...     Haberin devamı...