Dış Ticaret Bülteni

TİCARET MÜŞAVİRLERİ İLE ELEKTRONİK SOHBETLER – SİNGAPUR VE JAPONYA

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Sekreterliği'nden Odamıza gelen yazıda; 22 Eylül 2020 Salı günü 10:00 – 11:30 saatleri arasında Singapur’da görev yapmakta olan Ticaret Bakanlığı temsilcileri, 24 Eylül 2020 Perşembe günü 10:00 – 11:30 saatlerinde ise Japonya’da görev yapmakta olan Ticaret temsilcileri ve bu ülkelerde iş yapmakta olan iş insanlarımızın konuşmacı olarak katılarak tecrübelerinin paylaşılacağı e-sohbet toplantılarının gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

Ayrıntılı bilgi için [email protected] adresiyle iletişime geçilebilmektedir.

Bilgilerinize arz ederim.

TÜRKİYE – KATAR İŞ FORUMU

Sayın Üyemiz,

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Genel Sekreterliği'nden Odamıza gelen yazıda; Katarlı firmaların katılımlarıyla 29 Eylül 2020 Salı günü saat 11:00’da Zoom uygulaması üzerinden Türkiye – Katar iş forumu gerçekleştirilecektir.

Bahse konu görüşmelerin eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olması sebebiyle aynı anda sadece bir sektörel görüşme takip edilebilecektir. Bu kapsamda, birden fazla sektörde faaliyet gösterip, bu doğrultuda birkaç farklı görüşmeye katılmak isteyen firmaların her sektörel görüşmeye farklı bir personelinin kayıt olması ve görüşmeyi takip etmesi gerekecektir.

Söz konusu İş Forumu’na katılmak isteyen firmalarımızın kayıtlarını (İngilizce olarak) katar.tobb.org.tr adresinden en geç 23 Eylül 2020 Çarşamba günü mesai bitimine kadar tamamlamaları gerekmektedir.

Bilgilerinize arz ederim.