Yıl:2018
Sayı:283
TISİAD TÜRK İŞ ADAMLARINI IRAK'A YATIRIMA DAVET ETTİ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, Türk-Irak Sanayicileri ve İşadamları Derneği (TISİAD) Yönetim Kurulu Başkanı Nevaf Kılıç ve beraberindeki heyeti ağırladı.
Ziyarette, Irak ile ticari ilişkilerin geliştirilmesi, karşılıklı iş gezilerinin gerçekleştirilmesi için  fikir alışverişinde bulunuldu. 
Başkan Altuğ, Irak’ın yatırımlara müsait bir b&oum...     Haberin devamı...
GİRİŞİMCİ BİR NESİL YETİŞTİRMELİYİZ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Üyeleri SATSO Üyesi olan Sakarya Doruk Koleji, Boğaziçi Koleji ve Doğa Koleji’ni ziyaret ederek yeni eğitim ve öğretim yılı için başarılar diledi.
Okul Yönetimi ile eğitim ve öğretim programları üzerine görüş alışverişinde bulunan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, eğitim sisteminin sadece bulundu...     Haberin devamı...
HEP İLERİYE BAKAN İNSANLARIN COĞRAFYASIYIZ
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı A. Akgün Altuğ, İyi Parti Genel Başkan Yardımcısı İstanbul Milletvekili Hayrettin Nuhoğlu, İyi Parti Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır ve parti yetkililerinden oluşan heyeti makamında ağırladı.
SATSO Yönetim Kurulu Üyeleri; Doğan Çatalbaş ve Bünyamin Müftüoğlu’nun da bulunduğu ziyarette 24 Haziran seçimlerinin ardından gelişen süreçler ve genel ekonom...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]