Yıl:2018
Sayı:268
BAŞKAN KÖSEMUSUL SAKARYA'YI ANLATTI Sanayi ve Üretimde Güçlü Bir Sakarya Nitelikli İstihdamda da Örnek Olacak
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul “Anadolu’da Ekonomi Buluşmaları” programında Sakarya’yı anlattı.
Anadolubank ev sahipliği ile Best Western Premier Hotel’de gerçekleştirilen “Anadolu’da Ekonomi Buluşmaları” programında Sakarya ve Türkiye ekonomisi üzerine değerlendirmeler yapıldı.
Bloomberg Ht sponsorluğunda gerçekleştiri...     Haberin devamı...
EKONOMİ BAKANLIĞI SATSO ÜYELERİNİ BİLGİLENDİRDİ “Sakarya girişimcilikte en iyi illerden biri”
Ekonomi Bakanlığı’nın sağladığı destekler ve gerçekleştirdiği faaliyetlere ilişkin bilgilendirme programı kapsamında 2017 yılının Nisan ayından bugüne kadar 49 ilde toplantılar düzenlenerek yerleşik 1.686 firma Ekonomi Bakanlığı heyetleri tarafından ziyaret edildi.
Bu doğrultuda, Ekonomi Bakanlığı Ekonomik Araştırmalar ve Değerlendirme Genel Müdürü Vekili Arzu Yılmaz başkanlığında 17 kişiden oluşan bir heyet, Sakarya’da iki gün ...     Haberin devamı...
SATSO 2 NİSAN'DA SEÇİME GİDİYOR
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası’nın 2 Nisan Pazartesi günü seçime gideceğini sosyal medya hesabından duyuran SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, seçime katılacak tüm Oda üyelerine başarılar diledi. 
Kösemusul, “Yönetim Kurulu Toplantımızda kararını aldığımız seçimlerimizin Odamızın birliğine ve kardeşliğine katkı vereceğine, kurumumuzun itib...     Haberin devamı...
SATSO YÖNETİMİNDEN KADINLAR GÜNÜ JESTİ
8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetimi kadın personel başta olmak üzere, girişimcilik kursundaki kadın girişimci adaylarına ve ihracat akademisinin kadın katılımcılarına çiçek takdim ederek günlerini kutladı.
SATSO Yönetim Kurulu adına Başkan Yardımcısı Orhan Yılgenci, Yönetim Kurulu Üyesi Onur Kansu ve Genel Sekreter Yiğit Ateş, SATSO personelini tek tek ziyaret edip Baş...     Haberin devamı...
KADINLARIN GÜCÜ MEDENİYETİN GÖSTERGESİDİR
Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle açıklamada bulundu.
Başkan Kösemusul, yaptığı açıklamada kadının sahip olduğu sıfatlarla toplumun her alanında çok önemli sorumluluklar üstlendiğini ve günümüzde üretimin ciddi bir parçası olduğunu dile getirdi.
Başkan Kösemusul, “Kadı...     Haberin devamı...

[{HTMLVIEW}][{UNSUBSCRIBE}]